Tiyus Zeytin Yaprakları 120 ml. Oda Kokusu
Tiyus Zeytin Yaprakları 120 ml. Oda Kokusu
Tiyus Zeytin Yaprakları 120 ml. Oda Kokusu
Tiyus Zeytin Yaprakları 120 ml. Oda Kokusu
Tiyus Zeytin Yaprakları 120 ml. Oda Kokusu
Tiyus Zeytin Yaprakları 120 ml. Oda Kokusu
Tiyus Zeytin Yaprakları 120 ml. Oda Kokusu

Tiyus Zeytin Yaprakları 120 ml. Oda Kokusu (8682059842743)

Marka : Tiyrus
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : $18.36(KDV Dahil)
İndirimli : $9.18(KDV Dahil)
:

Bir kralın tacından, asil bir Yunan tanrıçasının ellerinde uzanan zeytin dalları kadimliğin, bolluk, ihtişam ve barışın sembolü olarak anılıyor. Kuraklığa karşı dik duruşu ile direnen, yıllara aldığı her yaşla değer ekleyen güçlü zeytin ağacı, yaprakları ile ise viskoz ve dumanlı bir koku vadediyor. Akdeniz in cennet topraklarında yetişen ve dünyaya barış sunan zeytin ağaçları bereketi, güzelliği ve bilgeliği ile evlerinize Akdeniz kokusu getiriyor.

Dalgaların sesini dinlediğiniz ıssız bir koyda dağlardan gelen kekik kokusunu duyduğunuz o anı hatırlıyor musunuz? Olive leaves, o andaki huzuru ve rahatlık hissini evinizin odalarına yayıyor. Zeytin kokulu çubuklu oda kokusu içerisinde zeytin yaprağı, kekik, kişniş ve defne bulunduruyor. Dağların eteklerinden denize uzanan mis gibi kekik kokusunu, doğanın en nadide bitkilerinden kişnişin tohumları ile buluşturan özel tasarım parfüm, aşk hikayelerinde konu olan defnenin romantik ve keskin esansını zeytin yaprağına nakşediyor. Erkeksi kokuların vazgeçilmezi olan kekik ve kişnişin baharatlı aromasını zeytin ile yumuşatan bambu oda kokusu hem kadın hem de erkeklerin evlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri unisex bir esansa dönüşüyor. Yeşil ve baharatlı bir tema sunan çubuklu oda kokusu kullananlar, kokunun huzur ve rahatlık vadettiği konusunda birleşiyor.

Akdeniz e ve Asya ya özgün bir ağaç olan zeytin 7000 yılı aşın süredir dünyada varlığını gösteriyor. Yunan mitolojisinde mitlere konu olan zeytin, afrodizyak, sedatif, antioksidan etkisi ile biliniyor. Olimpiyat oyunlarının sönmeyen ateşine can veren zeytin, ilahi dinlerin kutsal kitaplarında da şifa etkisi ile sık sık anılıyor. Hastalara deva, krallara taç, medeniyetlere şifa olan zeytin ağacı kokusu ile huzur bahşediyor.

Zeytin kokulu oda parfümü, çalışma odaları, toplantı salonları, salon ve oturma odaları için ideal görülüyor. Bilgelik simgesi olan kokunun rahatlatıcı ve konsantrasyon sağlayan etkisi ile evlerin enerjisi değişiyor. Tiyrus imzalı zeytin yaprağı oda kokusu, 120 ml lik şişesi ile paketleniyor. Çubuklu oda kokusu yedek şişe alınarak devamlı hale getirilebiliyor. Özellikle stresli işlerde çalışan, yoğun bir hayatı olan kişiler için tasarlanan oda kokusu ile kısa sürede rahatlama sağlıyor.

Çubuklu oda kokusu nasıl kullanılır?

Oda kokusunun şişesi açılarak bambu çubuklar kokulu sıvının içine yerleştiriliyor. Parfüm yavaşça bambuların üst kısımlarına doğru sızarak kokunun havaya karışmasına yardımcı oluyor. Çubuklar zaman zaman ters çevrilerek kokunun yoğun duyulması sağlanabiliyor. Şişedeki sıvı sona erdiğinde çubuklu oda kokusu yedek şişe ile değiştirilerek kokunun devamlılığı sağlanabiliyor.