Tiyrus Volume 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Volume 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Volume 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Volume 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Volume 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Volume 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Volume 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus Volume 60 ml. Extrait de Parfum (8682059842668)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $34.32(KDV Dahil)

 

 

:

Yaza damga vuracak, temiz bir kokuyla tanışmaya hazır mısınız? Tüm yaz boyunca vazgeçilmeziniz olacak Volume parfüm, hem kadın hem de erkeklerce kullanılabilir. Uzun süre tende kalır, saatlerce hissedilen kokusu ile tazelemeye gerek kalmadan gün boyu tende serüvenine devam eder. Kumsal ve güneşi anımsatan Volume unisex parfüm, güneşin teninizi usulca yaktığı günlerin huzurunu hissettirir. Bir sahil kasabasında batan günün ardından gelen hafif serinlik gibi teninize incecik dokunur.

 Kokusuyla çevreye nezaketle yayılan Tiyrus Volume parfüm, size en mutlu yazlarınızdan anılar bırakır. Extrait de parfum formundaki koku, yoğun parfüm özleri sayesinde son derece kalıcıdır. Burnu yormadan nefesinizde hissedebileceğiniz doğal özler, kalıcı ancak oldukça hafiftir. Direkt tene sıkılan parfümü, bilekleriniz, dirsek içleriniz ve boynunuza sıkarak kullanabilirsiniz. Volume parfüm içerisinde siklemen, lale, ve deri özlerinin uyumu yer alır.Hem gündüz hem de gece kullanılabilir. Zamansız, saatsiz bir koku olan Volume, her yaştan kullanıcı için uygundur.

Temiz, burnu yormayan, akılda kalıcı ama rahatsız etmeyen bir koku arayanların seçimi olan parfüm, pudralı kokusu ile size her an duştan yeni çıkmış gibi taze hissettirir. Kokusunda yaz var! Siz de dört mevsim yazı yaşamak isterseniz, yıl boyu Volume Extrait de Parfum ürününü kullanabilirsiniz. Volume, 60 ml hacmindeki özel şişesinde sizlere ulaşır. Kokusunu ve ilk günkü tazeliğini koruması için orijinal kutusunda, nemsiz, karanlık ve oda sıcaklığında muhafaza edilmesi gerekir. Çantada, ofiste, evde bulundurabilir, dilediğiniz her an Volume'u kullanarak cildinize yaz mevsiminin huzurunu bahşedebilirsiniz.Siz de Tiyrus Volume parfümü hem kendiniz hem de temiz kokular seven yakınlarınız için alabilirsiniz. Hemen sipariş verin, imzanız olacak yaz kokunuza zaman kaybetmeden kavuşun.

Üst Notalarda: Taze ve Tatlı Bergamot Notaları, Portakal, Limon, Lale

Orta Nota: Greyfurt, Siklemen, İncir ve Mandalina

Alt Nota: Misk, Sedir, Deri, Pembe Biber