Tiyrus Vision 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Vision 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Vision 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Vision 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Vision 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Vision 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Vision 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Vision 6ml. Esansiyel Yağ (8682059841722)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $17.48(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5

 

 

:

Romantik ama akılcı, cesur ama temkinli, zeki ve özgüvenli kişilerin kimliğini tamamlayan Vision kokusu, koklayanın yüzünde kocaman bir gülümseme bırakıyor. Çocukluğunuzdan kalmış eski bir fotoğrafta tanıdık bir yüz görmenin, unutulmuş bir ismi hatırlamanın, tanıdık ve özlenen biri ile karşılaşmanın sevincine benzeyen, öylesine size ait ve bildik bir anıyı canlandıracak olan parfüm, gülüşünüze en yakışan mutluluğu sunuyor. Uyandırılmayı bekleyen arzuları ve ertelenen mutlulukları canlandıracak koku, size kendinizi keşfetmeniz için fırsatlar sunuyor.

Çarpıcı bir ilk izlenim için sırrınız olacak Vision parfüm, cesur notalarıyla sizi aşk için yüreklendiriyor. Kokuyla hafızalara kazınmak, ilk etkileşimde unutulmazlar arasında yer almak isteyenlerin seçimi olan koku, içinize çektiğinizde sizi ferah bir esinti ile baş başa bırakıyor.

Yenilikçi tarzı, modern dokunuşlarına rağmen oryantal nüansları da içinde taşıyan kişiye özel parfüm, hem sportif hem de elegant temasıyla günlük kullanıma uygun görülüyor. Her an çekici olmak, aşkla donanmak, hayatın tüm sokaklarında gülümseyişler bulmak isteyenlerin seçimi olan Tiyrus parfüm, notalarında adeta baharı taşıyor. Turunçgillerin en gizemlisi bergamot ile açılan parfüm, limonun canlı aroması ile teninizde iz bırakıyor. Şeftalinin yumuşak ve tatlı kokusu ile Yunan mandalinasının yaz akşamlarına sirayet eden hoş edasını bir araya getiren Vision, Akdenizli lavantanın huzurlu dokunuşları ve fesleğenin serin esintisi ile tamamlanıyor. İçerisindeki yoğun safran ve belirgin kişniş ile oryantal bir etki bulunduran tasarım, geleneksel yanına tutunurken modern dünyaya da ait olabilen gününüz insanını tarif ediyor.

Tasarım kokular arasında ayrıcalıklı bir yer edinen Vision, aşkı, mutluluğu ve canlılığı vadeden kokusuyla hem gündüz hem de gece kullanılabiliyor. Teninizde etkisi saatler boyu sürecek, yüzünüzde gülümseme bırakacak olan koku, hayata daha pozitif bakmanız için kokuların gücünü teninize zerk edecek. Aşkla gülümsemek, güne mutlulukla uyanmak, her anın tadını çıkararak yaşamak için siz de Vision parfümü tercih edebilirsiniz.

Üst Nota:Limon,Böğürtlen,Yeşil Elma,Bergamot,Ananas

Orta Nota:Yasemin,Nane,Taif Gülü,Zencefil

Alt Nota:Vanilya,Vetiver,Oak Moss,Deri,Misk

Benzer Ürünler