Tiyrus Uyanış 10 ml. Serum
Tiyrus Uyanış 10 ml. Serum

Tiyrus Uyanış 10 ml. Serum (8682059844587)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $26.62(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 7
:

Hayat bir düş, uyanış ise içimizde. Hakikat bilgisine erişmek için çıktığımız düş yolculuğunda birçoğumuz ideal dengeyi kaybediyoruz. Ruh ile beden, zihin enerjilerimiz arasında denge kaybolduğunda, huzursuzluk, kaos, kararsızlık, fiziksel ve ruhsal hastalıklar gibi sınavlar kapıyı çalıyor. Kadim medeniyetlerde uyanış arayışına şifa niyetine koku kullanılıyordu.

 

Günümüzde yapılan bilimsel çalışmalar da beynimizin ilkel bölümü olan amigdalayı harekete geçiren, epifiz bezini en hızlı tetikleyen uyarıcının koku olduğunu doğruluyor. Limbik sistem kokunun etkisinden hızla etkilenerek aktive oluyor. Kokuların rehberliğinde ulaşılan denge, insanlığa hizmet ediyor. Kaos dolu şehir hayatı ve ihmal edilen kişisel iyilik, yükseliş, aydınlanma gibi unsurlarımızı ihmal ediyor ve modern hayatın köleleri gibi kendimizi hissediyoruz.

 

 

Tiyrus Uyanış Serum İçeriği:

 

İçerisindeki doğal özlerle uyanış karışımında neler var? Ruhumuza rehberlik eden gül, farkındalığa ayna tutacak akgünlük, köklenmenizi sağlayacak paçuli algınızı güçlendirmek için bergamod ve ıtır özleriyle donatılıyor. Sezgilerinizi uyandırmak için siz de kokuların büyüleyici etkisinden faydalanabilirsiniz.Tiyrus Uyanış Kokusu Nasıl Kullanılır?

 

- Kozmetik bir beklentiyle kullanılmayan, ruhani bir arayış için tasarlanan uyanış kokusu, bilek içlerine, şah damarına bir damla şeklinde sürülüyor.

- Meditasyon sırasında vücuda tatbik edilebiliyor.

- Uykuya dalmadan önce kullanımı derin bir uykuyu ve sezgilerin güçlendiği bir dinlenme sürecini beraberinde getiriyor. Uyku öncesi, iki kaş arasına, üçüncü göz üzerine sürülerek kullanılabiliyor.

- Güne başlarken, kendi gücünüzü fark etmeye ihtiyaç duyduğunuzda tercih edebilirsiniz.

- Kalp çakramız üzerinde kullanabiliriz.

- Auramızı güçlendirme çalışmalarında kullanabilirsiniz.

- Şifa çalışmaları ve ritüellerde uygulanabiliyor.

- Gün içinde farkındalığa ayrılan kısa molalarda, yapılan nefes çalışmalarında kişilere eşlik edebiliyor.

- Tüm çakralarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Tiyrus Uyanış Kokusu Kimler için?

 

- Tüm alerjen testlerden başarıyla geçerek tüketicilere sunuluyor.

- 7 yaş üzeri herkes için uygun görülüyor.

- Gece ve gündüz kullanılabiliyor.

- Tüm cilt tipleri için uygundur.

Etiketler
Uyan, srum,