Tiyrus Tiyrus 32 Bay 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Tiyrus 32 Bay 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Tiyrus 32 Bay 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Tiyrus 32 Bay 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Tiyrus 32 Bay 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Tiyrus 32 Bay 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Tiyrus 32 Bay 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Tiyrus 32 Bay 6ml. Esansiyel Yağ (8682059842897)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $23.88(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3

 

 

:

Tiyrus 32 bay parfüm, kadınların düşlerindeki beyaz atlı prensi yaratıyor. Çekici kokusu, otoriter imajı, karizmatik duruşu ve romantizmi ile centilmenlerin kokusu olan Tiyrus 32, maskülen ve erkeksi tavrıyla dikkat çekiyor. Sarp kayalıkların dayanıklılığını, dik yamaçların sert mizacını, hırçın dalgaların kuvvetini taşıyan erkeklere hitap eden parfüm, Türk erkeğinin parfüm alışkanlıkları ve tavrı düşünülerek tasarlandı. İçerisindeki her nota özenle seçilen, yarattığı imaj ile Türk kadınlarının gönlünü kazanan parfüm, mert delikanlıların kokusunu tarif ediyor.

Üst notalarında üzüm, neroli, mandalina, kakule, portakal, bergamot bulunan parfüm, tende kaldıkça sedir, lavanta, sardunya, huş ağacı ve beyaz biber kokularını hissettirmeye başlıyor. Açılışındaki turunçgil ve meyve özlerinin ardından tende adeta alev alan odunsu ve floral notalar içinizdeki otoriter erkeği açığa çıkarıyor. Alt notalarında yanık vanilya, paçuli, amber, vetiver, hafif oud, labdanum ve sandal bulunduran koku, çekici özelliği ile cazibenizi dışarı vuruyor.

Onu tek bir kelime ile anlatmak zor… Tahmin edilemeyen, sürprizlerle dolu, cesareti ile gözleri üzerinde hapseden, centilmenliği ile gönül kazanan erkekler için tasarlanan Tiyrus 32, Anadolu’dan Bereketli topraklarından ilhamla tasarlanıyor. Akdeniz’in turunçgil esintisi, Ege’den esen deniz meltemi, Karadeniz’in gür ormanları Tiyrus 32 bay parfümün notalarına kokusunu armağan ediyor.

Osmanlı’nın oryantalist doğasına hitaben konulan egzotik notalar, modern Türkiye’yi anlatan innovative bir kompozisyon, günümüz Türk erkeğinin hem doğu hem de batıdan beslenen iklimine hitap ediyor. Şanlı tarihimize bir saygı duruşu sunan, Türk erkeğinin gücünü etkili kokusuyla somutlaştıran Tiyrus 32 parfüm, içerisindeki yoğun parfüm özleri ile sıradan kokulardan çok daha kalıcı, etkili ve akılda kalıcı olan ürün, 32 yıllık bir emeğin eseri.

Tiyrus 32 yağ Koku uzmanı ve sosyolog Bihter Türkan Ergül imzalı olan erkek kokusu, Türk erkeğinin de imzası olmaya hazırlanıyor.

Benzer Ürünler