Tiyrus The İtalian 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus The İtalian 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus The İtalian 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus The İtalian 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus The İtalian 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus The İtalian 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus The İtalian 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus The İtalian 6ml. Esansiyel Yağ (8682059841661)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $14.56(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10

 

 

:

The Italian

Yakışıklı erkeğin kanlı canlı kanıtı, bakımlılığı ve karizmasıyla tanınan İtalyan erkekleri parfüme adını veriyor. Modanın başkenti İtalya nın trend yaratan kimliğinden ilhamla tasarlanan The Italian parfüm, muzip, romantik ve erkeksi kokusuyla sizi aşka davet ediyor. Erkek doğasının güçlü yanını, kadın beklentisi olan romantizmle bir araya getiren koku, Akdeniz erkeklerinin teninde yakaladığı uyumla beğeni topluyor.

Sıcak kanlı Akdeniz insanının karizmatik yanını vurgularken esprili mizacını da dikkate alarak tasarlanan parfüm, kokusundaki sürprizlerle sizi Akdeniz in sıcak kumlarına, serin sularına davet ediyor. Yaz sıcağı kadar yakıcı, tutkulu ve heyecanlı olan Italian parfüm açılışını huş ağacı ile yapıyor. Baharatlı nüanslarını kimyona borçlu olan kişiye özel parfüm, mandalinanın turunçgil aroması ile heyecan saçıyor. Limon ve beyaz çayın mükemmel uyumu ile ferahlık sağlanırken, defne ile parfümün gizemli havası destekleniyor. Hüzünlü bir aşk hikayesi ile mitolojide kendine yer edinen defne yaprağı, parfümlere taşıdığı hafif ancak dikkat çekici kokusu ile adeta aşk büyüsü yapıyor. Sedir ile odunsu alt notalara ulaşan parfüme son dokunuşu ise misket limonu veriyor. Akdeniz in tuzunu dudaklarınızda hissettirecek, sıcaklığı ile kalpleri kazanacak, serin esintisi ile akşam rüzgarının huzurunu getirecek Tiyrus erkek parfüm, modayı yakından takip eden erkeklerin seçimi oluyor.

İtalyan erkeği deyince gözde canlanan slim fit takımlar, karizmatik duruşlar, sportif kombinler, bez ayakkabılar ve dar kalıplar The Italian ın ince zevkine örnek oluşturuyor. Konuşkan, mimik ve jestleri ile kadınları etkileyen, özgüveni ile rakip tanımayan İtalyanlar, parfümün iddialı aurasını tanımlıyor. İtalyan erkeğinin her daim şık giyimine, özgüvenli ve davetkar tavrına uygun olarak dikkat çekici kokusuyla seçkin imajı tamamlayan The Italian erkek parfüm, hem gündüz hem de gece kullanılabiliyor.

The Italian parfüm nasıl kullanılır?

Genç erkeklerin gözdesi olan tasarım Tiyrus imzası ile kullanıcılara sunuluyor. Parfümün daha kalıcı olması için ten üzerine uygulanması öneriliyor, vücudun hareketi ile ısısı yükseldikçe parfüm koku yaymaya devam ediyor. Bilek içlerine, kulak arkasına, boyna sürülerek günlük kullanımı gerçekleştirilen koku kullanılırken, kokusuz deodorantlarla günlük bakımın desteklenmesi sağlıklı koku duyumu sağlıyor. The Italian parfümü genç erkekler kendileri için seçilebileceği gibi, doğum günü, sevgililer günü ve yıl dönümü gibi özel günlerde verilecek hediyeler için de tercih edebilirler.Gramajı 6 cc dır.

Üst nota: Mandalina, Beyaz Çay, Sardunya

Orta nota: Hindistan Cevizi, Lavanta, Huş Ağacı, Portakal, Deniz Yosunu

Alt nota: Vetiver, Ladin, Deri, Kakule, Meşe

Benzer Ürünler