Tiyrus The İtalian 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus The İtalian 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus The İtalian 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus The İtalian 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus The İtalian 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus The İtalian 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus The İtalian 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus The İtalian 60 ml. Extrait de Parfum (8682059842613)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $39.61(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 2

 

 

:

Yakışıklı erkeğin kanlı canlı kanıtı, bakımlılığı ve karizmasıyla tanınan İtalyan erkekleri kokuya adını veriyor.

Modanın başkenti İtalya’nın trend yaratan kimliğinden ilhamla tasarlanan The Italian koku, muzip, romantik ve erkeksi kokusuyla sizi aşka davet ediyor. Erkek doğasının güçlü yanını, kadın beklentisi olan romantizmle bir araya getiren koku, Akdeniz erkeklerinin teninde yakaladığı uyumla beğeni topluyor. Sıcak kanlı Akdeniz insanının karizmatik yanını vurgularken esprili mizacını da dikkate alarak tasarlanan esans, kokusundaki sürprizlerle sizi Akdeniz’in sıcak kumlarına, serin sularına davet ediyor. Yaz sıcağı kadar yakıcı, tutkulu ve heyecanlı olan Italian koku açılışını huş ağacı ile yapıyor.

Baharatlı nüanslarını kimyona borçlu olan koku, mandalinanın turunçgil aroması ile heyecan saçıyor. Limon ve beyaz çayın mükemmel uyumu ile ferahlık sağlanırken, defne ile kokunun gizemli havası destekleniyor.

Hüzünlü bir aşk hikayesi ile mitolojide kendine yer edinen defne yaprağı, kokulara taşıdığı hafif ancak dikkat çekici kokusu ile adeta aşk büyüsü yapıyor. Sedir ile odunsu alt notalara ulaşan kompozisyona son dokunuşu ise misket limonu veriyor. Akdeniz’in tuzunu dudaklarınızda hissettirecek, sıcaklığı ile kalpleri kazanacak, serin esintisi ile akşam rüzgarının huzurunu getirecek Tiyrus erkek kokusu, modayı yakından takip eden erkeklerin seçimi oluyor.

İtalyan erkeği deyince gözde canlanan slim fit takımlar, karizmatik duruşlar, sportif kombinler, bez ayakkabılar ve dar kalıplar The Italian’ın ince zevkine örnek oluşturuyor. Konuşkan, mimik ve jestleri ile kadınları etkileyen, özgüveni ile rakip tanımayan İtalyanlar, kokunun iddialı aurasını tanımlıyor. İtalyan erkeğinin her daim şık giyimine, özgüvenli ve davetkar tavrına uygun olarak dikkat çekici kokusuyla seçkin imajı tamamlayan The Italian erkek kokusu, hem gündüz hem de gece kullanılabiliyor. The Italian kokuyu genç erkekler kendileri için seçilebileceği gibi, doğum günü, sevgililer günü ve yıl dönümü gibi özel günlerde verilecek hediyeler için de tercih edebilirler.

60 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan The Italian parfüm, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan The Italian erkek parfüm, boyun, bilekler ve vüdudun ısı yayan bölgelerinde, daha
iyi koku yayıyor.

Üst nota: Mandalina, Beyaz Çay, Sardunya

Orta nota: Hindistan Cevizi, Lavanta, Huş Ağacı,Portakal,Deniz Yosunu,

Alt nota: Vetiver, Ladin, Deri,Kakule,Meşe

Benzer Ürünler