Tiyrus Tesla Esansiyel Yağ 6 ml.

Tiyrus Tesla Esansiyel Yağ 6 ml. (8682059844525)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $16.31(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0

 

 

:

Ünlü bilim insanı Nikola Tesla’ya adanan Tesla yağ, içindeki mistik özlerle kokuların doğal frekansını hissetmenize yardımcı oluyor. Yaptığı keşiflerle bugün yaşadığımız dünya için minnet borçlu olduğumuz isimlerden biri olan bilim insanı, Tiyrus Tesla Yağ ile yad ediliyor. İsmini yaşatmak için hazırlanan özel koku, karizmatik ve spiritüel esintisiyle erkeklerin imajını tamamlıyor. 

Tesla, doğal özlerin de frekansı olduğu konusunda yaptığı çalışmalarla, bugün üretilen doğal kokuların, aromaterapinin, kokuların şifası ile ilgili çalışmaların çıkış noktasını oluşturan isim olmasıyla tanınıyor. Bu nedenle Tesla yağ karışımında yer alan özler, titreşimleri, doğal etkileri düşünülerek bir araya getiriliyor ve ortaya kusursuz bir ahenk çıkıyor. Erkeklerin severek kullanacağı, hem günlük hem de özel anlar için tercih edebileceği mistik koku, doğal yağların mucizesini teninizde hissetmenize yardımcı oluyor.

Tiyrus Tesla yağ karışımı, şah damarının üstüne bir damla sürülerek kullanılıyor. 6cc’lik özel şişesinde kullanıcılara sunulan yağ, küçük paketi sayesinde kolaylıkla taşınıyor. Uzun süren etkisi sayesinde tek bir şişe, her gün kullanılsa dahi kullanıcılara 3-4 ay kadar yetiyor. Roll on başlıkla kolaylıkla cilde uygulanan koku, bir parfüm gibi tüm bedende hissediliyor. Bir sürüş ile 8 ile 14 saat arası koku kalıcılığı elde edilebiliyor. 

Siz de bilime adanan bu özel kokuyu kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebilir, yalnızca Tiyrus’ta bulunan Tesla kokuyu hemen sipariş verebilirsiniz. 

Üst nota: Ananas, İncir yaprağı, Pembe biber

Orta nota: Lavanta, Beyaz gül, Deniz Yosunu, Orman meyveleri

Alt nota: Sedir, Paçuli, Safran

Benzer Ürünler