Tiyrus Tesla 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus Tesla 60 ml. Extrait de Parfum (8682059844464)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $41.94(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 4

 

 

:

Adını ünlü bilim insanı Nikola Tesla’dan alan Tesla erkek parfüm, bir saygı duruşunu ifade ediyor. Bilime adanmış bir ömrün aktörü olan Tesla, bugün yaşadığımız dünyanın mimarlarından biri olarak tarihe adını yazdırıyor. Tiyrus parfümlerde imzası olan koku uzmanı Bihter Türkan Ergül, Nikola Tesla’ya adanan bu kokuyla, onun bilimin mucize olarak gördüğümüz birçok keşfe imkan tanıyan varlığına minnetini ifade ediyor. 

Karizmatik ve spiritüel bir erkek kokusu olarak tanımlanan Tiyrus Tesla parfüm, kullanıcılara mistik bir esinti armağan ediyor. İçindeki doğal ve frekansları düşünülerek bir araya getirmiş güçlü özleri, kusursuz bir kompozisyonla şişeleyen Tesla, özellikle kuantum fiziğiyle, bilimle, güncel çalışmalarla yakından ilgilenen erkeklerin ilgisini cezbediyor. Dehayı yansıtan, düşünce gücünün pekiştirilmesine katkı sunan özler, kokunun sırrını oluşturuyor. Her yaştan erkeğin gece ve gündüz kullanabileceği parfüm, özgüvenli bir stilin imzası haline geliyor. 

Neden Tesla? 

Fizik ve matematik dünyalarına çalışmalarıyla yön veren, özellikle elektrik keşfiyle modern dünyanın dehaları arasında sayılan Nikola Tesla, her şeyin bir frekansı olduğundan bahsettiği çalışmalarında kokuların da frekans sahibi olduğunu ortaya atan ilk isim olarak tanınıyor. Kokuların insanlar üzerindeki etkileri, doğal özlerin manyetik titreşimlerinin bugün ölçülebilmesi Tesla’nın dehasıyla açılan bir sayfanın sonuçlarını oluşturuyor. Tiyrus, kokuların dünyasında ünlü bilim insanının adını yeniden vurgulayarak tarihe not düşme gereği duyuyor. Kokuların ölümsüz hatıralar bıraktığı zihnimizde Nikola Tesla’nın hatırasını tazeleyerek canlı tutmayı görev biliyor. 

Tesla extrait de perfume formundaki özel tasarım, içerisinde %30’un üzerinde doğal öz bulunduruyor. Bu oranın bilinen EDP ve EDT parfüm standartlarının çok üstünde olması Tiyrus’un kalitesinin ispatı oluyor. Kalıcı ve yoğun etkili parfümleriyle tanınan Tiyrus, gücünü doğadan alıyor. Tesla parfüm ise bu kokularının gücünü ilk kez bilimsel çalışmalarında vurgulayan Tesla’ya adanarak fark yaratıyor. 

Siz de Tiyrus Tesla parfümü, kendiniz ve çevrenizdeki genç erkekler için tercih edebilir, onları mistik ve ilham verici kokuyla buluşturabilirsiniz. Tiyrus Tesla parfüm, özel kokusuyla yalnızca Tiyrus mağazasında ve online satış sitesinde yer alıyor. Hemen sipariş verebilirsiniz. 

Üst nota: Ananas, İncir yaprağı, Pembe biber

Orta nota: Lavanta, Beyaz gül, Deniz Yosunu, Orman meyveleri

Alt nota: Sedir, Paçuli, Safran

Benzer Ürünler