Tiyrus Tea Light
Tiyrus Tea Light
Tiyrus Tea Light
Tiyrus Tea Light
Tiyrus Tea Light

Tiyrus Tea Light (86820559844211)

Marka : Tiyrus
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : $20.40(KDV Dahil)
İndirimli : $10.20(KDV Dahil)
:

Tealight buhurdanlık, evlerin, ofislerin mis kokularla dolmasına yardımcı oluyor. Uçucu yağlar ile kokulandırılan odalarda, doğal yağların şifa dolu etkileri de deneyimlenebiliyor. Kullanımı oldukça kolay, görünümü şık olan buhurdanlık modelleri, sizin evinizde de olmayı hak ediyor. Onu meditasyon yaparken, çalışırken, dinlenirken gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sizi sakinleştirecek, odaklanmanıza yardımcı olacak, huzur verecek kokuları seçerek buhurdanlardan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. 

 

Mumlu Buhurdanlık 

  • Tiyrus mumlu buhurdanlık topraktan imal ediliyor. 
  • Çok uzun süre kokulandırma sağlıyor. 
  • Mum ısısı ideal oranda yağın havaya salınmasına yardımcı oluyor. 
  • Buhurdan üzerindeki desenler şıklık vadederken, mum ışığının dışarı estetik bir şekilde yansımasına yardımcı oluyor. 
  • Buhurdan içine herhangi bir tealight yerleştirilebiliyor, mumlar bittikçe değiştirilerek yeniden kullanım sağlanıyor. 

 

Buhurdanlık Nasıl Olmalı? 

Kaliteli bir buhurdan hakiki topraktan yapılmalı. Sentetik maddeler bulundurmadan en doğal haliyle içindeki mumun ısısını üst haznesine verebilmeli. İdeal ısınma derecesine ulaşabilmesi için buhurdanın boyutundan materyaline kadar her detay önem taşıyor. Doğal yağların şifasıyla hayatına mis kokular salmak isteyenler toprak buhurdanları tercih ediyor. 

 

Buhurdanlık Nasıl Kullanılır?

Eski buhurdanlık modellerinde doğal ağaç parçaları ve özler bir kap içinde yakılıp dumanından faydalanılıyordu. Yeni tip buhurdanlarda ise doğal parçalar yerine doğal uçucu yağlar kullanılıyor. Öncelikle tealight kabı haznesine bir miktar temiz su yerleştiriliyor. Ardından tealight kapları içinde yer alan mum yakılarak yerine koyuluyor. Haznedeki suyun üstüne birkaç damla, dilenen uçucu yağ ekleniyor. Bu sırada tek bir yağ damlatılabileceği gibi birden çok yağdan birer damla karıştırılarak farklı kokular da elde edilebiliyor. Oda kokulandırmanın en doğal yollarından biri olan yağlı buhurdanlıklar, elde yıkanarak kolaylıkla temizleniyor. Kaba 15 metrekarelik bir alan için maksimum 4 damla yağ damlatılıyor. Tek bir buhurdan, 45 metrekareye kadar alanı tek başına kokulandırabiliyor. 

 

Buhurdanlık Nereden Alınır? 

Buhurdanlık ve uçucu yağların güvenilen adreslerden alınması önem taşıyor. Solunum yoluyla direkt bedene nüfuz eden kokuların doğallığı önemseniyor. Tiyrus doğal topraktan yapılan buhurdanları ve saf, katkısız uçucu yağları ile kaliteyi önemseyenlerin seçimi oluyor.

 

Siz de buhurdan siparişinizi Tiyrus’tan verebilir, senelerce kullanabileceğiniz toprak buhurdanlık ile evlerinizi kokulandırabilirsiniz. Dilediğiniz uçucu yağları sepetinize ekleyerek kendi buhurdanlık setlerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer eski tip buhurdanlardan almak istiyorsanız, Tiyrus geleneksel buhurdan modelleriyle de sizleri karşılıyor. Hemen ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz