Tiyrus Siyah Gül 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Siyah Gül 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Siyah Gül 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Siyah Gül 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Siyah Gül 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Siyah Gül 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Siyah Gül 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Siyah Gül 6ml. Esansiyel Yağ (8682059841579)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $16.66(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 2

 

 

:

Doğanın siyah gelinleri olan güller, taşıdıkları karanlık ile merak uyandırırken gecenin hüznünü de dışa vuruyor. Hayatında değişiklik yapmaya hazırlanan, yeniliklere kucak açan, risk alan, değişen ve değiştiren kişilerin kokusu olan siyah gül parfümü, umudu teninize nakşediyor. Cesaret veren, karanlığın sırları gizlemedeki maharetini işaret eden siyah renk ile tamamlanan gizemli güller, parfümünde de cesur, egzotik ve etkileyici bir tema oluşturuyor.

Doğanın en karanlık yanını gözler önüne seren, siyahın çekiciliğini ve gizemini gülün mistik güzelliği ile taçlandıran siyah çiçekler, insanlığın imkansıza meydan okuyan doğasını temsil ediyor. Toprağın nadir goncası siyah güller, Halfeti nin bereketli topraklarında yetişiyor. Şanlıurfa ya özel iklim ve toprak dokusu sayesinde dünyada bir tek bu yörede hayat bulan bu çiçekler, ihtişamlı kokuları ile nadide özelliğini bir kez daha ispat ediyor. Başka bir toprağı yadırgayan, yerini, yurdunu arayan bu özel güller, peri masallarını andıran varoluşları ile sizlere sihirli koku bahşediyor.

Tende uzun süre kalan siyah gül etkisi ile kullanıcılarda özgüven artışı, pozitif enerjide yükselme yaratıyor. Anadolu topraklarından süzülen sihir, Anadolu’nun kadınlarının teninde yeni bir mevsim oluşturuyor. Sonbaharın hüznünü taşırken yeni gelecek baharların umudunu hatırlatan siyah gül kokusu, yeniden başlamak için kullanıcılarını yüreklendiriyor. Her yaştan kullanıcının rahatlıkla tercih edebileceği gül kokusu, mistik etkisi ile sizi yaşamın sırrına ulaşmaya davet ediyor. Tedavi amaçlı değil, günlük hayatta destekleyici olarak tercih edilen koku, içinizdeki keşfetmediğiniz diğer kadınların duygularını, bastırdıklarınızı su yüzüne çıkarmanıza yardımcı oluyor. Umut eden, tebessümle bakan, her anın yeni bir fırsat olduğunu bilenlerin seçimi siyah gül kokusuna Tiyrus imzası ile sahip olabilirsiniz.

Gramajı 6 cc dır.

Orta Notadır.