Tiyrus Signature 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Signature 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Signature 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Signature 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Signature 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Signature 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Signature 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus Signature 60 ml. Extrait de Parfum (8682059842521)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $48.35(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3

 

 

:

Maskülen erkeklerin imzası olan Signature parfüm, oryantal esintisi ile Akdeniz’in sıcaklığını teninize hapsediyor. Karizmatik, çekici, romantik ve sıcak kokusu ile şehir erkeğinin tarzını tamamlayan Signature erkek parfüm, Türk erkeklerinin ten kokusuna uygun olarak Türk parfüm tasarımcısı Bihter Türkan Ergül tarafından özel olarak tasarlanıyor. İçeriğinde doğal kişniş, defne, kakule, Yunan mandalinası, pembe greyfurt ve neroli bulunduran Tiyrus Signature parfüm, Anadolu topraklarının zengin mitlerinden besleniyor. Defne ağacının mitolojiye konu olan aşk hikayesini her nefeste kulağınıza fısıldayacak olan, kakulenin baharatlı esintisiyle mest eden erkek Signature parfüm, turunçgil kokulu parfümün rüzgarıyla erkeklerin çekicilik sırrı haline geliyor.

Hem günlük hem de gece için kullanılabilen, sportif stille de klasik bir takımlayken de tercih edilebilen erkek parfümü, genç ve orta yaşlı kullanıcıların gözdesi haline geliyor. Saatler süren etkisi ile açılış notalarından etkileyici orta nüanslara ve baz esanslara kadar sürükleyicilik vadeden tasarım parfüm, girdiği her ortamda iz bırakmak isteyenlere özel hazırlanıyor. Siz de Signature parfümü hemen sepete atarak alışverişe başlayabilir, organik hammaddelerden elde edilen saf esansla kokunun gücünü, kendi çekim gücünüzü keşfedebilirsiniz.

Signature parfüm kimler için tasarlanıyor? Signature, vazgeçilmez olmak isteyen erkekler için özel olarak tasarlanıyor. Tiyrus imzası taşıyan orijinal parfüm, iz bırakan etkisi ile hafızalara kazınan anılara eşlik ediyor. İçeriğindeki ferah notalarla kadınların gözdesi olan koku, karizmatik erkeklerin imzası halini alıyor.

Signature nasıl kullanılıyor? Signature erkek parfüm ürününü vücudun ısı yayan bilek, kulak arkası ve boyun gibi bölgelerine sürerek gün içinde kokunun kolaylıkla yayılmasına yardımcı olabilirsiniz. Kokuyu teninizin yanı sıra kıyafetlere de sürebilir veya parfüm ile hafifçe nemlendirilen pamuklu kumaşları kıyafetlerinizin arasında yerleştirerek çekmecelerinizde kokulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Gramajı 60 cc dir.

Üst nota : Yunan mandalinası, pembe greyfurt ve neroli

Orta nota: kişniş, defne, kakule

Alt nota: Tonka Fasulyesi, Safran, Maun ağacı

 

Benzer Ürünler