Tiyrus Servi 10 ml. Uçucu Yağ

Tiyrus Servi 10 ml. Uçucu Yağ (8682059844242)

Marka : Tiyrus
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : $14.28(KDV Dahil)
İndirimli : $7.14(KDV Dahil)
:

Sabrın, sağduyunun, ön görünün ve erdemliliğin simgesi olan servi ağacı tüm ihtişamını kokusuna armağan ediyor. Eski uygarlıklardan bu yana bilgelikle eş tutulan servi, kokusunda da hayatın sırrını saklıyor. Saf servi uçucu yağı, zahmeti, gücü ve kokusuyla hayranlık uyandırıyor. 

Servi Ağacı Yağı Ne İşe Yarar? 

  • Servi yağı faydaları arasında rahatlatıcı etki ilk sırada sayılıyor. Kaygıların, endişelerin, öfkenin hafiflemesine destek veriyor. Yağ, eski Yunan’da askerler tarafından bu amaçla kullanılıyordu. Savaşlarda, askerlerin zaman zaman sakinleşmesine, rahatlamasına yardımcı olmak için servi yağı tercih ediliyordu. 
  • Gül dalları ve sık yaprakları nedeniyle heybetli görünüm sergileyen ağaç, eski medeniyetlerden bu yana bereket ritüellerinin de eşlikçisi oluyor. 
  • Kökleri kuvvetli olan servi ağacı meditasyonda, köklenme çalışmalarında kullanılıyor. 
  • Enerjisi yüksek bir yağ olan servi ağacı yağı faydaları ile genç hissetmek isteyenlerin seçimi haline geliyor. 
  • Servi yağı, antibakteriyel özelliği ile tanınıyor. 

Servi Yağı Kullanımı 

Servi yağı kullananlar, onu genellikle tealightlarla beraber odayı kokulandırmak için tercih ediyor. Servi yağı kokusu ile dolan odada kişiler rahatladığını, kaygılarından arındığını hissediyor. Bu nedenle meditatif çalışmalar yapılacak odalarda buhur olarak kullanımı görülüyor. Servi yağı antibakteriyel etkisi ile oda kokusunun mikroplardan arındırılmasına da yardımcı oluyor. Stresle baş etmekte zorlanılan, hafiflemek istenen, mutluluk arzulanan anlarda kullanıcılar servi kokusundan destek alabiliyor. 

Nadir bulunan ağacın saf yağını bulmak bir hayli zor. Servi ağacı yağı, hammaddesinin nadirliği nedeniyle büyük emeklerle, zor elde ediliyor ve çok kıymetli oluyor. Servi yağı fiyatı, bu nedenle diğer yağlardan daha yüksek. Tiyrus, doğal servi ağacı yağını, kalite dengesini karşılayan fiyatla, sizlerle buluşturuyor. Birinci kalite saf servi yağını Tiyrus ayrıcalıklarıyla hemen sipariş verebilirsiniz.