Tiyrus Sedir 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Sedir 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Sedir 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Sedir 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Sedir 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Sedir 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Sedir 10 ml. Uçucu Yağ

Tiyrus Sedir 10 ml. Uçucu Yağ (8682059843016)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $10.49(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 79

 

 

:

 

Toprağın gökyüzüne uzanan merdivenleri olan uzun sedir ağaçları, haşmetli görünümleri kadar kızıla çalan renkleri ile de sizleri tablo gibi bir manzaraya götürüyor. Mest eden kokusu ile yüzyıllardır insan teni ile buluşarak can bulan sedir esansı, kalıcı etkisi ile de uzun süren günlerde bile saatler boyu yol arkadaşınız oluyor. Rüzgarın yapraklarında bıraktığı tatlı serinliği kokusunda sunan sedirler, ferah ve etkileyici duyumları ile beğeni kazanıyor. Dallarını sarsan esinti ile yıllanan sedir ağaçları, çiçeklerinin güzelliğini kokusu ile tamamlıyor. 

Odunsu kokusuyla en sevilen parfümlerin içinde kendine yer bulan sedir özleri, Akdeniz ve Himalaya coğrafyasında yetişen sedir ağacından elde ediliyor. En iyi sedir ağaçları ise Lübnan'da yetişiyor, bu nedenle Lübnan bayrağında sedir yer alıyor. Parfüm endüstrisinde kullanılan en eski özlerden biri olan sedir kokusu, odunsu ve baharatlı notalarıyla en meşhur parfümlerin içeriğinde yer alıyor. 40 metreyi bulan boyu ile doğa harikası olan sedir ağacı, baharda sarı çiçeklerle giyinerek doğaya belirgin bir imza atıyor. Parfüm kompozisyonlarının orta ve alt notalarında kullanılan sedir kokusu, yükselen dikkat çekici etkisi ile dikkat çekiyor. 

Tiyrus imzası ile sizlere sunulan sedir esansını hemen satın alabilir, günlerinizi, gecelerinizi sedirin hoş kokusu ile süsleyebilirsiniz. 10 cc'lik özel koyu renk şişesinde sunulan sedir esansını pamuklara sürerek kıyafetlerinizin kokmasını sağlayabilirsiniz. Difüzörlerde ve buhurdanlıklarda kullanabilirsiniz. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler