Tiyrus Saklı Bahçe 120 ml. Oda Kokusu
Tiyrus Saklı Bahçe 120 ml. Oda Kokusu
Tiyrus Saklı Bahçe 120 ml. Oda Kokusu
Tiyrus Saklı Bahçe 120 ml. Oda Kokusu
Tiyrus Saklı Bahçe 120 ml. Oda Kokusu
Tiyrus Saklı Bahçe 120 ml. Oda Kokusu
Tiyrus Saklı Bahçe 120 ml. Oda Kokusu

Tiyrus Saklı Bahçe 120 ml. Oda Kokusu (8682059842774)

Marka : Tiyrus
Stok Miktarı : 0

 

 

El değmemiş, gizli bir bahçenin bakir kokularını sizlere sunan Saklı Bahçe çubuklu oda kokusu, en nadide çiçek özlerini şişeliyor. Kucak dolusu bahar vadeden çiçekli oda kokusu, dört mevsim baharı yaşamak isteyenlerin seçimi oluyor. Ayaklarınızın dibinde biten tazeliği, burnunuzu okşayan bahar kokusunu ve avuçlarınıza aldığınız çiçekleri hayal etmenize yardımcı olacak özel tasarım parfüm, sizi uçsuz bucaksız çiçek bahçelerine götürüyor.

 

Gizli duygularınıza tercüman olacak, en özel dileklerinizi koku ile dışa vuracak olan Saklı Bahçe bambu oda kokusu, yatak odası ve dinlenme odaları için ideal bir seçim. Kalpten gelen isteklerin samimiyetini, mahcup sevinçlerin masumiyetini ve çocuksuz heyecanların coşkusunu temsil eden özel çiçekler arasında siyah orkide, altın kadeh, selluka, cennet çiçeği, gardenya ve frezya yer alıyor.

 

Siyah orkidenin gizemi ile açılan floral koku, altın kadehin ferahlığı, sellukanın hafif meyveli kokusu, cennet çiçeğinin çiçeksi aroması ile odanızın havasına hafifçe karışıyor. Gardenya ve frezyanın etki altına alan çarpıcı esintisi ile hafif temasını tamamlayan Secret Garden çubuklu oda kokusu kullananlar tarafından tam puan alıyor. Uzun süre etkili ve akılda kalıcı bir koku olan tasarım, huzurlu uykular vadettiği için özellikle yatak odalarının gözdesi oluyor. Meditasyon ve yoga gibi dinlendirici aktivitelerde bulunanların severek odalarında yer verdiği çiçekli oda parfümü, çiçeklerin rahatlatıcı etkisi ile sizleri baharın kollarına bırakıyor.

 

Kokuların Şifalı Etkisi

 

Çiçekli oda kokusu, içerisindeki özlerin şifalandırıcı etkilerini de beraberinde getiriyor. Frezya kokusunun melankoli, üzüntü ve endişenin dağılmasında etkili olduğu biliniyor. Cennet çiçeği akıl ve zekayı uyandırarak doğru karar vermeye yardımcı olurken, siyah orkide negatif enerjiyi pozitife çeviriyor. Çiçeklerin rahatlatıcı etkisi kokularla evinize yayılırken, her kişide aynı yoğunlukta etki görülemeyebileceğinin altı çiziliyor. Çubuklu oda kokusu yedek olarak da alınarak kokunun bitmesi halinde hemen yeni şişenin açılması ve odadaki ferah havanın devamı sağlanıyor. Şişe açıldıktan sonra bambu çubuklar sıvının içine yerleştirilerek oda kokusu kullanılmaya başlanıyor.

 

Çubuklu oda kokusu nasıl kullanılır?

 

Oda kokusunun şişesi açılarak bambu çubuklar kokulu sıvının içine yerleştiriliyor. Parfüm yavaşça bambuların üst kısımlarına doğru sızarak kokunun havaya karışmasına yardımcı oluyor. Çubuklar zaman zaman ters çevrilerek kokunun yoğun duyulması sağlanabiliyor. Şişedeki sıvı sona erdiğinde çubuklu oda kokusu yedek şişe ile değiştirilerek kokunun devamlılığı sağlanabiliyor.