Tiyrus Safir 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Safir 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Safir 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Safir 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Safir 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Safir 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Safir 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus Safir 60 ml. Extrait de Parfum (8682059842460)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $39.84(KDV Dahil)

 

 

:

Akdeniz’in turunç kokan sahillerinde, mavinin her tonunun eşlik ettiği masal gibi bir yaz gününde huzuru anımsatacak olan Safir, bir parfümden daha fazlasını vadediyor. 

Safir esansı size bir koku değil, turunçgil kokuları ile bezenmiş bir düş kainatı sunuyor. Adını asaletin simgesi olan safir taşından alan Safir Unisex koku, efsanevi kokusuyla adeta ortamda bir büyü etkisi yaratıyor. Hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği esans, günlük olarak da gece etkinliklerinde de kullanılabiliyor. İçerisindeki özel karışımla rutin anlarınıza dahi heyecan katacak yağ ve parfüm, monotonluktan sıkılanlara ferah bir esinti vadediyor. Özellikle beyaz yakalı çalışanların gözdesi olan Safir parfüm, Akdeniz kokan esintisiyle sizi plazalardan alıp güneşle boyanan plajlara götürüyor.

Yaratıcılığınızı artıracak Akdeniz temalı özel tasarım ürün, gündüz düşlerinizin kapısını aralayacak. Sıcak güneşin teninize değdiği öğlen saatlerini anımsatan Safir kokusu, portakal çiçeğinin cömert aroması ile açılıyor. Biberiye ve yeşil mandalinanın teninizde kalan serin su damladıkları gibi taşıdığı ferah nefes, misket limonu ve zencefilin hafif acı aroması ile birleşiyor. Kakule ve taze turunçgiller kompozisyonun son dokunuşlarını oluştururken Safir, etkileyici nüanslarıyla teninizde gün boyu sürecek bir etki bırakıyor. Kendisiyle özdeşleşecek bir koku arayanların, kokusu kimseninkine benzesin istemeyenlerin esintisi olan Safir esansı, saatlerce teninize tutunuyor. Turunçgil kokusu olarak kategorize edilebilecek olan Unisex ürün, sizi denizlerin engin sularına götürerek, mavinin bilmediğiniz tonları ile tanıştırıyor. Safir’i kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi Akdeniz aşığı kadın ve erkeklere de hediye olarak seçebilirsiniz. Kokuyu bir uçak bileti, güneşli bir tatil fotoğrafı ve sevgi dolu bir notla beraber paketleyerek sürprizinizi taçlandırabilir, ruhunuzu tatile çıkaracak kaçamakları Safir ile müjdeleyebilirsiniz.

Tiyrus imzasını taşıyan Safir kokusunu hemen satın alın, yaz heyecanlarını kalbinizde taşıyın.

60 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Safir parfüm, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Safir unisex parfüm, boyun, bilekler ve şah damarı gibi vüdudun ısı yayan bölgelerinde daha iyi koku yayıyor.

Üst Nota:Portakal çiçeği,Misket Limonu,Biberiye,Yeşil Mandalina,Kişniş

Orta Nota:Yasemin,Karanfil,Yaban Mersini

Alt Nota:Kakule,Zencefil,Sedir