Tiyrus Organik Saf Gül 1 gr. Uçucu Yağı.
Tiyrus Organik Saf Gül 1 gr. Uçucu Yağı.
Tiyrus Organik Saf Gül 1 gr. Uçucu Yağı.

Tiyrus Organik Saf Gül 1 gr. Uçucu Yağı. (8682059842941)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $29.31(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 26

 

 

 

:

Doğanın mucizevi iksiri gül yağı, seher vaktinde gülden icazet alınarak toplanıyor. Şifa niyetiyle dikenine küsmeden toplanan yapraklar, güneş doğmadan tüm tazeliği ile avuçlarımıza emanet ediliyor. Bakır ibriklerin, geleneksel yöntemlerin kullanıldığı işlemlerle, saflığını kaybetmeden gül yağı, yaprağından, suyundan ayrılıyor. Damla damla gül suyunu zenginleştiren yağlar, şifalı özelliği ile altın kadar kıymet görüyor. 4 ton gül yaprağından yalnızca 1 kilogram gül yağı elde ediliyor. Yapraklarında hazine saklayan güller, elle toplanan, özenle damıtılan, emekle şişelenen yağını, insanoğluna armağan ediyor. Tiyrus’un kendi bahçelerinde toplanan Isparta gülleri, doğallık güvencesi ile etiketleniyor ve sizlere ulaşıyor.

 

Yağların efendisi sayılan, hoş kokusunun yanı sıra şifasıyla derde deva getiren gül yağı, yüksek enerjisi ile evlerinize geliyor. 320 Mhz enerjiye sahip olan Isparta gülü’nün ruhani inançlarda farkındalık kazandırdığına inanılıyor. Peygamber efendimizin ten kokusunun güle benzetilmesi, birçok İslam aliminin gül kokusu ile anılması güle duyulan saygının medeniyetler kadar eski olduğunu ispatlıyor. 17. yüzyılda Mukaddes Emanetler'in muhafaza edildiği bölümlerin temizliğinde kullanılan "Asr-ı Saadet" adlı kokunun da formülünde gül yağı ve gül suyu kullanılıyor. Ayrıca 4 asır öncesine uzanan "Asr-ı Saadet" kokusunun, yüzyıllar sonra Bihter Türkan Ergül tarafından gün ışığına kavuşturulduğu biliniyor. Kutsal emanetlerin bulunduğu alanların temizliğine layık görülen gül yağı, kalbi ilahi aşkla çarpan herkesin merakını ve ilgisini cezbediyor.

 

Diğer çiçeklerden, kokulu bitkilerden çok daha yüksek enerji yayan güller, saflığı, sadeliği simgelerken şifa gücü de kazanıyor. Osmanlı’da şifahanelerde, destekleyici olarak en çok kullanılan bitkilerden birinin gül olması elbette tesadüf değil. Sabah insan beyni uyandığında aynı gül gibi 320 Mhz enerji yayıyor. Günün koşturmacası içinde yavaş yavaş düşen enerji, gül kokusu ile yeniden üst düzeye ulaşabiliyor. Yatalak hastaların gül yağı ile tedavilerinin desteklendiğine yüzyıllardır rastlanıyor. 

 

Gerçek gül yağı, doğallığı korunarak üretildiğinde zümrüt yeşili renk oluyor. Güneş ile teması yağın kalitesini etkileyeceğinden gül yağları muhakkak koyu renk şişelerde saklanıyor. 1 gramlık şişesinde sizlerle buluşan gül yağı, 20 damlaya denk geliyor. Gül yağını sabit bazlı yağ ile seyrelterek cildinizi nemlendirmek için kullanabilir, ara ara koklayarak enerjinizin yükselmesini sağlayabilir, gül yağı ile masaj yaparak bedeninizin canlanmasına fayda sağlayabilirsiniz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler