Tiyrus Rose Oud 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Rose Oud 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Rose Oud 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Rose Oud 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Rose Oud 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Rose Oud 6 ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Rose Oud 6 ml. Esansiyel Yağ (8682059841463)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $15.87(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 3

 

 

:

Ruhunuzu besleyecek, hislerinize, sezgilerinize dokunacak manevi bir koku arıyorsanız Rose oud yağ tam size göre. Gül ve oud özlerinin gece ve gündüz kadar zıt ve vazgeçilmez birlikteliği bu özel yağ karışımında sizleri karşılıyor. Zıtlıkların imkansız aşkının ürünü olan koku, içinizdeki gücü, inancı, manevi kudreti besliyor.

Bir semazenin göğü ve yeri işaret eden ellerini düşünün... Gökyüzüne yükselen duaların mucizesi ve insanoğluna bahşedilen şükür sebeplerini aklınıza getirin. Hayatın gerçekliği ve duaların mucizesi düşlenerek hazırlanan, şükredilen her günün ilhamıyla tasarlanan özel yağ, her nefeste size doğanın ve hayatın mucizelerini hatırlatmak için kokusunu soluğunuza karıştırıyor.

Gül kokusu, insanın içine işleyen ve derindeki duygularına dokunan özelliği ile kalp gözünüzü açarken, oudun mistik aroması size huzurun kapısını aralıyor. Her nefeste sizlere huzuru ve ruhani gücü hissettirecek olan yağ, doğanın mucizelerini mucizevi bir koku ile betimliyor. Dikenleriyle güzelliğini koruyan, mis kokusunu yapraklarıyla sarmalayan güller, eşsiz hazinesini özenle işlenerek damla damla şişeye bırakıyor. Doğal gül özleri, rahatlatıcı ve huzur veren etkisini, oudun büyüleyici mistisizmiyle tamamlıyor.

Hem floral hem de odunsu notaların ahenkli birleşimini özel yağ karışımıyla teninize nakış gibi işleniyor. Rose oud yağ karışımını bir damla şeklinde her gün şah damarınızın üzerine sürebilirsiniz. Roll-on başlık sayesinde kolaylıkla sürülen şişe, 6 cc hacminde sunuluyor. Çantada, cepte kolaylıkla taşınabilen koku, huzura ve içten gelen bir mucizeye ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmak için özel tasarlanıyor. 6 cc'lik şişe, her gün kullanılsa dahi, kullanıcılara ortalama 3-4 ay yetiyor. Şah damarının üzerine sürülen bir damla 8 ile 14 saat arası kalıcılık vadederken, çevrenize de hoş bir koku yaymanızı sağlıyor.

Tiyrus rose oud yağ hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilebiliyor. Hem kendiniz için alabileceğiniz hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kokuyu, özel günlerinizde misafirlerinize de armağan verebilirsiniz. Mevlitlerin, anmaların, kutlamaların yapıldığı organizasyonlarda misafirlerinize küçük şişelerde bu kokulardan vererek onlara huzurun aromasını armağan edebilirsiniz. Şık şişesi ve kalıcı esansı ile teninize adeta hapsolan kokuyu parfüm yerine de kullanabilir ve kokusunu gün boyu hissedebilirsiniz.

Siz de Tiyrus yağ karışımlarından rose oud ürününü hemen sipariş verebilirsiniz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler