Tiyrus Red Line 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Red Line 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Red Line 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Red Line 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Red Line 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Red Line 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Red Line 6ml. Esansiyel Yağ (8682059842873)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $15.87(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 2

 

 

:

Red Line Yağ

Aradığınız o koku nihayet bulundu... Yoğun, benzersiz, etkili ve çarpıcı bir koku arayanları Red Line ile tanıştırıyoruz. İddialı ve tutkulu bir koku olan Red Line yağ formuyla çok daha kalıcı. Yalnızca bir damlasını boynunuza sürerek tüm gün kokusunu üzerinizde hissedebilirsiniz. Buram buram yayılan enerjisi ile çevrenizi hoş kokulardan adeta bir tülle kaplayarak ve girdiğiniz ortamda dikkatleri üzerinize çekmenize yardım edecek bu özel yağ, onlarca doğal özün karışımından oluşuyor.

İçerisindeki safran kokuya egzotik ve mistik bir hava katıyor. İris çiçeğinin nadir özleri yağ içinde belirgin olarak hissedilirken, amberin okyanusları aşan ferahlığı serin bir rüzgar gibi teninize değiyor. Yaseminin huzur veren kokusu, sedirin odunsu tonları ve vanilyanın tatlılığı ile kompozisyon tamamlanıyor.

Tiyrus Red Line yağ karışımı tam bir gece kokusu. Hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği bu romantik esinti, cildinizde tutkulu bir iz bırakıyor. Nefesinizi çiçek kokularıyla süsleyecek, baharatlı, odunsu ve floral temaları bir arada bulunduran Red Line, yoğun ve tatlımsı bir koku olarak özetlenebiliyor. Onun kokusu bildiğiniz hiçbir kokuya benzemiyor. Romantik bir akşam yemeğinde, davetlerde, partilerde, eğlencenin veya hazzın doruklarında... Size eşlik eden koku Red Line oluyor.

Özel geceleriniz için tercih edebileceğiniz koku, 6 cc hacminde roll onlu cam şişesinde sizlere ulaşıyor. Tene direkt sürülerek uygulanıyor. Gün boyu hissetmeniz için bir kez sürmeniz yeterli. Bir kullanımda 8 ile 14 saat arası koku garantili. Kokunun kalıcılığı teninizin yağlı veya kuru olmasına göre değişiklik gösteriyor. Küçük şişesi çantada, okulda, arabada rahatlıkla taşınırken, bir şişe kullanıcıya ortalama 3-4 ay yetiyor.

Tiyrus Red Line Unisex yağ karışımını hemen online olarak sipariş verebilirsiniz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler