Tiyrus Prive 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Prive 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Prive 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Prive 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Prive 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Prive 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Prive 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus Prive 60 ml. Extrait de Parfum (8682059843443)

Marka : Tiyrus
Toplam Stok Adedi : 0

 

 

Yenilikten korkmayan, yaratıcı, zeki ve cesur kişilerin kimliği Prive, kendinizi daha elit ve modern hissetmeniz için hayatınızda geniş bir pencere açıyor. Kırmızı halı etkisi yaratan seçkin koku, saygınlığın simgesi haline gelmenize yardımcı oluyor. Kainatın tüm büyüsünü tek bir şişeye sığdıran Prive, güçlü ve heyecan verici kokusu ile baş döndürmeye hazırlanıyor. Enerji yükselten tasarımıyla kullanıcılarına güç veren Prive parfüm, kendini özel kılmak isteyenler için hazırlanıyor. Adını “özel” kimliğinden alan koku, teninde dört mevsim baharı yaşamak isteyenleri çiçekli günlere hazırlıyor. Yeni kalp çarpıntıları için hazırlanan bedenler Prive’ın kokusu ile çevreye biricikliğini ispatlıyor.

Parfüm formülünde karizmanın sırrını veriyor. Sandal ağacının gizemli kokusunu kompozisyonunun en belirgin noktasında sunan Prive parfüm, odunsu tonlarını adeta inci taneleri ile süslüyor. Misk ile kalıcılık artarken oud ve black oud ile otoritesini sabitliyor. Girdiği ortamda otoriter etki yaratan, saygı uyandıran ve liderlik ruhunu göz önüne serenlerin adeta imzası olan Prive, özel hissetmek isteyenlerin teninde ıslak ağaç, sedir, neroli ve maun ile iz bırakıyor.

Prive parfümü nerede kullanılıyor?

Günlük kullanıma uygun olan Prive, özellikle beyaz yaka profesyoneller için üretiliyor. İş toplantılarında, ofislerde kullanıma uygun olan koku, gün boyu teninizde otoriter bir aura oluşturuyor. Her solukta çevredekilere hoş bir koku salan parfüm, hem tene hem de elbiselere sürülebiliyor. Parfümün daha net duyumu için kokusuz deodorantlarla beraber kullanımı önerilirken, sabun gibi diğer kozmetik ürünlerinde de kokusuz veya benzer kokulu ek ürünlerin seçimi tavsiye ediliyor.

%100 orijinal olan Prive’ın içindeki her bir nota, doğal olması ile tanınıyor. Organik esanslardan bir araya getirilen kokular, insan sağlığı için hiçbir zarar bulundurmuyor. Siz de Prive kokusunu hemen sepete ekleyin, iz bırakacak kokunuzla iş hayatında liderliğe bir adım daha yaklaşın.

Benzer Ürünler