Tiyrus Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Oud 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Oud 6ml. Esansiyel Yağ (8682059841357)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $16.66(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 6

 

 

:

Erkek kokularının şahı, odunsu koku sevenlerin baş tacı oud, karizmatik esintisi ve saflığı ile sizlerle. Tarih boyunca liderlerin seçimi olan oud esansı her zerresinde size lider ruhu aşılıyor. Seher vakti toprağa düşen çiğ tanelerinin serinliğini içinde taşıyor. Oud yağı, doğal oud ağacından elde ediliyor. Orta Doğu’da oldukça popüler olan yağ, Batı dünyasında ise kozmetik sektörünün gözdelerinden biri. Neredeyse tüm erkek parfümlerinde başrolü oud üstleniyor. Popüler olduğu kadar egzotik ve gizemli olan oud yağ esansı, hitap kabiliyetini, konsantrasyonu, iç görüyü artıran özelliği ile biliniyor.

Oud medeniyetler tarihinde de oldukça önemli yer ediniyor. Semavi dinlerde insanı sembolize eden oud ağacının, Hz. İbrahim’i yakmayan ağaç olduğu rivayet ediliyor. Mitlere konu olan, İslam hikayelerinde geniş yer edinen bu uhrevi ağaç, kokusu ve gücüyle teninizi sarmaya hazırlanıyor. Hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilen ancak daha çok erkek kullanıcıların tercih ettiği oud yağı, iddialı ve karizmatik. Mistisizmi üzerinde bir tül gibi taşımak isteyen, karizmatik ve gizemli bir imaj arzu edenler oud kokusuyla arayışlarını sonlandırıyor. Doğanın en sıra dışı kokularından biri olan, merak uyandıran kokusu ile çekim gücünü artıran esans, kullanıcıların kendini daha özgüvenli hissetmesine yardımcı olurken çevreye de güven veren bir izlenim yayıyor.

Oud esansı şah damarının üstüne roll-on şişe ile sürülerek uygulanıyor. Tek bir damla yağ, tüm gün koku taşımanızı sağlıyor. 6 cc’lik şişesi ile sizlere ulaşan esansın bir şişesi ortalama 3-4 ay yeterli oluyor. Her sürüşte, kokunun ortalama 8 ile 14 saat arası teninizde kaldığını fark edebilirsiniz. Kalıcı kokusu sayesinde parfümlerde baz olan oudu, odunsu kokular seven arkadaşlarınıza armağan olarak seçebilirsiniz. Tiyrus oud yağ esansını kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.