Tiyrus Opus 5 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Opus 5 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Opus 5 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Opus 5 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Opus 5 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Opus 5 6 ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Opus 5 6 ml. Esansiyel Yağ (8682059841333)

Marka : Tiyrus
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : $12.37(KDV Dahil)
İndirimli : $7.42(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 4

 

 

:

Latince eser ve emek anlamına gelen klasik müzik çalışmalarında sıklıkla kullanılan “opus”, adeta bir sanat eseri olan kokuyu adlandırıyor. Yalnız bir koku olmayan, art arda uyumla dizilen farklı notalarla muazzam bir besteyi teninizde usul usul seslendiren Opus 5 koku, gerçekle hayal arasında karanlık bir köprü oluşturuyor. Güçlü karakteri ile unutulmaz anıların imzası olan özel tasarım koku, içinde yeteneklerini büyüten yaratıcı ruhların seçimi oluyor. Güçlü, kendinden emin, yaratıcı ve zeki erkekler için uygun olan Opus 5 koku, gecenin karanlığını, gün ışığının gücünü formülünde bulunduruyor. Hem gece hem de gündüz kullanılabilen tasarım kokular, çevresindekiler üzerinde çarpıcı bir iz bırakmak isteyenleri karizmatik dokunuşlarla betimliyor. Parmak izi kadar özgün, karşı koyulamayacak kadar çekici…

Şehveti şişeleyen koku, narenciyenin coşkulu nüanslarıyla kullanıcılarını karşılarken kakulenin cesur notalarıyla heyecanla başlayan bir sonatın dingin bölümlerine geçiş yapıyor. Bergamotun gücü, kimyonun baharatlı aroması, vetiver ve sedirin odunsu tonları, lavantanın sürprizli seremonisiyle adeta romantik bir serenadın ruhunu taşıyor. Seksi olduğu kadar romantik de olan erkekleri betimleyen koku, imkansızı ulaşılabilir kılıyor. Ne istediğini bilen, isteklerini tutkuyla elde eden erkeklerin tercihi Opus erkek kokusu ile hayalleri gerçekleştirecek kararlılık ruhunuza işliyor.

Tasarım koku isteyenlerin kendileri için alabileceği gibi özel günlerde sevdiklerine de armağan edebileceği parfüm ve yağ, özel fiyatı ile kullanıcılara sunuluyor. Siz de avantajları değerlendirebilir, internet üzerinden birkaç adımda kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Opus 5 adlı özel tasarımı etkinliklerde, seçkin davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gün boyu teninizde taşıyabileceğiniz kokuyu karanlık bir yerde, kutusunda saklayarak sağlıklı koşullar sağlayabilirsiniz. Nemli, kokulu ortamlardan uzak tutulması gereken kokuyu oda sıcaklığında muhafaza edebilir, kapağı kapalı olarak bıraktığınızda kokudan uzun süre ilk günkü performansı alabilirsiniz. %30 parfüm özü içeren parfüm, extrait de parfüm formunda kalıcılık sunuyor. 50 cc’lik şişesi ile kolaylıkla taşınabilen koku kıyafet ve tene sıkılabiliyor.

Gramajı 6 cc dır.

Üst Nota: Kimyon, Bergamot, Kakule, Rom

Orta Nota: Lavanta, İris, Safran

Alt Nota: Sedir, Agarwood, Mürr

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler