Tiyrus Misk-i 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Misk-i 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Misk-i 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Misk-i 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Misk-i 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Misk-i 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Misk-i 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Misk-i 6ml. Esansiyel Yağ (8682059841173)

Marka : Tiyrus
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : $15.64(KDV Dahil)
İndirimli : $7.82(KDV Dahil)
:

Misk-i esansı, tarihte liderlerin imzası olarak yer alıyor. Karizmatik kokusu ile Kanuni Sultan Süleyman’ın Yavuz Sultan Selim’in kullandığı kokuların demirbaşı olan Misk-i, tarihi değiştirenlerin karizmatik esintisini oluşturuyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün ise Misk-i-i amber kullandığı biliniyor. Günümüzde popüler olan birçok parfümde Misk-i ana karakteri oluşturuyor..

Misk-i kokusu temiz olarak tanımlanıyor. Diliminde güzel kokular için kullanılan “mis gibi” kelimesi de aslında Misk-iten geliyor, güzel kokular yüzyıllardır bu topraklarda “Misk-i gibi” denilerek övgü topluyor.

Misk-iin hafızayı güçlendirdiği, duyguları dengelediği, heyecanı yatıştırdığı biliniyor. Doğu ilminde şifahanelerde bolca kullanılan Misk-i özü, geçmişte kardiyak ve nörolojik rahatsızlığı olanlarda destekleyici olarak tercih ediliyordu. Yüzyıllardır insanoğlunun, farklı coğrafyalarda güzel koku tercihi olan, dünyanın dört bir yanında binlerce şifa reçetesine kendine yer bulan esansın İslam kültüründe de yeri oldukça büyük. Tarihte camilerin duvarlarına Misk-i sürüldüğü ve güneş ışınları ile ısındıkça Misk-i kokusu yayıldığı biliniyor. İslam hadislerinde güzel insanlar Misk-ie benzetilerek tanımlanıyor.

6cc’lik şişelerde sunulan ve tene sürülerek kullanılan Misk-i yağı, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor. Yağlar şah damarı üzerine sürülerek uygulanıyor. Böylelikle gün boyu kokusu duyulabiliyor. Masajda da kullanılan Misk-i esansı, saf kokusu ile cildinizi nazikçe sarmalıyor. Günlük kullanımda dahi 3-4 ay yeterli olan bir şişe, etkili kokusu sayesinde gurme zevk sahibi olan kişilere ekonomik ve beğeni uyandıran bir koku sahibi olma fırsatı tanıyor.

Siz de Tiyrus Misk-i esansı ile temizliğin kokusunu üzerinizde taşıyabilirsiniz. Zaman kaybetmeden sipariş verin, Misk-i esansı ile kendinizi şımartın