Tiyrus Mimar Sinan 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Mimar Sinan 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Mimar Sinan 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Mimar Sinan 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Mimar Sinan 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Mimar Sinan 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Mimar Sinan 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus Mimar Sinan 60 ml. Extrait de Parfum (8682059842279)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $39.61(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 2

 

 

:

Koca Mimar Sinan, Osmanlı başmimarı titriyle başarılarını eserleriyle günümüze kadar taşıyor. Zaferlerin mimarı olan, katıldığı seferlerle cesaretini ispatlayan, aşkı ile yüzyıllardır anlatılan hikayelere konu olan erkeği betimleyen Mimar Sinan kokusu, kahraman erkekler için şişeleniyor. Yeri geldiğinde cesur ve cüretkar bir erkek, yeri geldiğinde heyecanlı bir çocuk ruhunu teninizle buluşturacak olan koku, yüzyıllar öncesinden serin bir esintiyi günümüze taşıyor.

Ardında yüzlerce eser bırakan bir deha olan Mimar Sinan; karakter özellikleri, koku alışkanlıkları ve sevdiği esanslardan ilhamla geliştirilen Mimar Sinan parfümü ile ölümsüzleşiyor. Otantik mimari eserleri ile harikalar yaratan Mimar Sinan’ın dehasına ilham verdiği bilinen greyfurt, portakal gibi turunçgil kokuları parfüm içinde mandalina aromasıyla kullanıcılara sunuluyor. Osmanlı saltanat kokuları arasında seçkinliğin ve yaratıcılığın simgesi olan parfümün notalarında çimen, iğde, sandal ağacı, zambak, mandalina, kişniş, karpuz kabuğu ve okyanus yosunu yer alıyor.

Başarılarıyla dünyayı kendine hayran bırakan, haseki ünvanıyla saygınlığı tescillenen, dünya tarihine adını yazdıran Mimar Sinan’ın ilhamını üzerinde taşımak isteyen erkeklerin seçimi olan Osmanlı parfümü, mistik nüanslarıyla yıllara meydan okuyan sanat eserlerinin zarafetini ve estetik anlayışını kokuya
yansıtıyor.

Seçkin Osmanlı kokuları arasından Mimar Sinan parfümünü seçerek maskülen karakterinizi kokuyla tamamlayabilirsiniz. Sevdiklerinize, özellikle sanatçı, bürokrat ve mimar olanlara hediye olarak alabileceğiniz parfümü organik içeriği ve şık cam şişesi ile güvenle tercih edebilirsiniz. Siz de daha fazla zaman kaybetmeyin, Mimar Sinan’ın ilham taşıyan kokusunu hemen sepete atarak alışverişe başlayın.

Mimar Sinan parfümü nasıl kullanılır?

Mimar Sinan parfümü her yaştan erkek tarafından beğeni ile kullanılıyor. Hem deha hem de aşktan ilham alınarak hazırlanan parfümü cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.  Kokuyu karanlık, nemsiz, kapağı kapalı konumda muhafaza ederek sağlıklı konuşlar elde edebilirsiniz.

Gramajı 60 cc dir.

ÜstNota: Kişniş,Karpuz Kabuğu,Mandalina,Portakal,Greyfurt

Orta Nota:Zambak,İzmir İğdesi,Okyanus Notası

Alt Nota:Sandal,Beyaz Safran,Meşe Yosunu

Benzer Ürünler