Tiyrus Meditasyon 100 ml. Hidrosol
Tiyrus Meditasyon 100 ml. Hidrosol
Tiyrus Meditasyon 100 ml. Hidrosol
Tiyrus Meditasyon 100 ml. Hidrosol
Tiyrus Meditasyon 100 ml. Hidrosol
Tiyrus Meditasyon 100 ml. Hidrosol
Tiyrus Meditasyon 100 ml. Hidrosol

Tiyrus Meditasyon 100 ml. Hidrosol (8682059844389)

Marka : Tiyrus
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : $19.72(KDV Dahil)
İndirimli : $9.86(KDV Dahil)

 

 

:

Meditasyon yaparken kendinizi huzurun kollarına bırakmak ister misiniz? Düşüncelerle, hislerle, duygularla baş başa kalmak için konsantrasyon sağlamaya, sizleri dış etkenlerden korumaya yardımcı Tiyrus meditasyon hidrosolünden destek alabilirsiniz. İçeriğinde yer alan, özenle seçilmiş, özel formüle edilmiş doğal bitki özleriyle odaklanmanıza yardımcı olacak bitki suyu karışımı, frekans yükseltme ve enerji güçlendirme gibi faydaları da beraberinde getiriyor. Az miktarda kullandığınızda bile enerjinizin değiştiğini, meditasyonun ahengini yakaladığınızı hissedebilirsiniz. 

Meditasyon Hidrosolü İçeriğinde Ne Var? 

Bin yıllardır kullanılan, ritüellerin vazgeçilmezi olan bitki özleri, Tiyrus kalitesi ile şimdi evlerinize geliyor. Meditasyon yaptığınız her yerde, evinizde, otomobilinizde, ofisinizde veya yoga stüdyonuzda kullanabileceğiniz hidrosolü, açık havada egzersiz yapacağınızda ise bedeninize sıkarak yanınızda taşıyabilirsiniz. 

  • Meditasyon suyu, Eski Mısır’dan bu yana güçlü manevi etkisiyle duaların, şifa ritüellerinin eşlikçisi olan mür (myrrh) içeriyor. 
  • Rehber rüyalara davetiye çıkaran, kalbin kapısını aralayan akgünlük, meditasyon hidrosolünün önemli içeriklerinden biri oluyor. 147 mhz gücüyle ilahi üç kokudan biri olan akgünlük, epifiz bezini tetikliyor. Onunla endişenin yerini güven, disiplin eksikliğinin yerini konsantrasyon, eleştirelliğin yerini denge, şüpheciliğin yerini cesaret alıyor. Tepe çakrasının kokusu olan akgünlük, sezgilerin içten gelen sesini yükselterek kişilere yol gösteriyor. 
  • Güçlü afrodizyak etkisi, dinginlik sağlayan, doku onarıcı gücü ile tanınan vetiver de formülde kendine yer buluyor. İnsanın kendine dönmesi, beden ve ruhun barışması, zihinsel yorgunluğun hafifletilmesi için kullanılan vetiver, köklenmeye destek oluyor. 
  • Formülasyon içindeki en belirgin özlerden biri de gül. 320 mhz. frekansıyla doğanın enerjisi en yüksek özlerinden biri olan gül, ilahi aşkı sembolize ediyor. Mucizeleri temsil eden enerjisiyle saflığın gücünü ruha nakşeden güller, venüs enerjisini size armağan ediyor. Kalp ve beyin dalgaları, gülün doğal enerjisiyle harekete geçiyor. Tasavvufta sırrın işareti olan gül özleri, kullanıcıları kainatın sırrına ortak olmaya çağırıyor. 
  • Hidrosol içindeki sedir 96 mhz gücüyle formüle dahil oluyor. Kök çakrasının kokusu olan sedir, kadim medeniyetlerde gökyüzüne uzanan merdiven olarak tarifleniyor. Şifalandırıcı kokusuyla buhur geleneğinin vazgeçilmezi olan sedir kokusu, beyin fonksiyonlarının güçlenmesine yardım ediyor. Kararsızlığı gideren, güveni ve öz güveni destekleyen koku, köklenmeye, güçlenmeye, inajı, duruşu ve aurayı belirginleştirmeye imkan veriyor. 
  • Toprağın  kokusu olarak nam salan paçuli, aynı toprak gibi yenileyici, bereket sağlayıcı kokusuyla meditasyon hidrosolünde öne çıkıyor. Fiziksel gençleşmeye katkı sunan paçuli özleri, tükenmişlik duygusunun hafifletilmesine katkı sunuyor. 

Tüm doğal özlerin yanında meditasyon hidrosolü içeriği ıtır ve ylang ylang ile güçleniyor. 

Neden Meditasyon Hidrosolü Kullanılmalı? 

Ruhumuzun kilitli kapılarının arkasında gizlenen korkular, anılar bilinçaltında bizleri bekliyor. Meditasyon, bizleri ruhumuzun tüm sırlarına tek tek erişmeye çağırıyor. Bitki sularından oluşan karışım, bilinçaltının temizlenmesi, farkındalık kazanılması, şimdi ve burada olma için destek sunuyor. Düşüncelerinden özgürleşemeyen, uçuşan zihnini ehlileştiremeyenler, meditasyon hidrosolü kullanımı ile kendilerine şefkat dolu bir el uzatabiliyor. Kendiyle başbaşa kalmaktan korkanlar, meditasyon sırasında başarısızlık korkusu yaşayanlar, karşılaşacaklarıyla yüzleşmekten çekinenler, aradıkları cesaret verici desteği meditasyon hidrosolünde buluyor. Hidrosolün içindeki her içerik, özlerin miktarları, aylarca süren çalışmanın sonucu… Her bir öz, enerji dengesinin sağlanması için kişiye destek sunuyor. Örneğin, formülde yer alan akgünlük güneşi, mür ayı temsil ediyor. Biri dişil, diğeri eril enerjiyi dengelemeye yardımcı oluyor. Eril ve dişil enerjisi dengede olanlar, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve keyif aldıkları anların kıymetini bilebiliyor. Nefesin anda kalmak için adeta bir çapa gibi bize yardımcı olduğu meditasyonlarda hidrosol nefesle an be an şifalanmaya yardım ediyor. Doğal özler, her nefeste bedene ulaşarak zihnin kapılarını aralamaya destek oluyor. 

Meditasyon Hidrosolünü Kimler Kullanmalı? 

Meditasyon hidrosolü hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabiliyor. Onunla enerjiler dengeye kavuşarak huzuru size bahşediyor. İster transandaltal meditasyon yapın, ister yoga ile beraber kullanın… Mindful meditasyonda, vipassana meditasyonu yaparken veya zen meditasyonu sırasında, meditasyon hidrosolünden yararlanabilirsiniz. Metta meditasyonu esnasında daha kolay odaklanabilir, mantra söylenen meditasyonlarda tüm enerjinizle kendinizi o anın içinde hissedebilirsiniz. Tonglen meditasyon ile negatif yüklere yüzünüzü dönerken cesaretinizi hidrosol ile pekiştirebilirsiniz. Meditasyon hidrosolü, meditatif bir egzersiz yapmanın yanı sıra, içe dönmek istenen anlarda da kullanılabiliyor. İçinizden gelen sese kulak vermek istediğiniz anlarda size rehberlik etmek için görev alıyor.

Meditasyon Hidrosolü Nasıl Kullanılır? 

%100 doğal Tiyrus meditasyon suyu, meditasyon sırasında yüze ve bedene sıkılarak kullanılabiliyor. Ayrıca meditatif çalışmalar yapılacak alanlarda havaya sıkılarak ortamın enerjisini tamamlıyor.  Hidrosolü kullanmadan önce mutlaka çalkalamak gerekiyor, her kullanım öncesi şişe çalkalanarak özlerin homojen bir şekilde konsantre olması sağlanıyor. 

Siz de Tiyrus meditasyon hidrosolü ile meditasyon yaparken kendinizi dış etkenlerden izole edebilir, konsantre olabilir, enerjinizi dengeleyebilirsiniz.