Tiyrus Maçahel 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Maçahel 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Maçahel 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Maçahel 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Maçahel 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Maçahel 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Maçahel 6 ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Maçahel 6 ml. Esansiyel Yağ (8682059843924)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $18.64(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 6

 

 

:

Gözlerinizi kapatın, yemyeşil bir vadide yüksek ağaçların gölgelediği derin yamaçlara bakın…

Temiz havanın serinliği ve nefes ruhunuzu temizlerken bulutlara eliniz değecekmiş gibi… Nefesinizi hissedin, bulutları içinize çektiğinizi düşleyin. Beyaz bulutların arasından size göz kırpan güneşi fark edin. Yeşilin onlarca tonunu gördüğünüz doğa harikası

bir tablo karşınızda. Burnunuza değen ağaçların kokuları sizinle. Tek tek seçin ağaçların kokusunu, yaprakların hışırtısıyla huzura erişin… Sizi huzurla buluşturan o koku bir şişede sizleri bekliyor. Tiyrus Maçahel, zamanı durduran esintisiyle huzuru şehregetiriyor. Adını Artvin’in yüksek dağlarından, geniş ovalarından alan Maçahel erkek yağ karışımı, koku uzmanı Bihter Türkan Ergül’ün Karadeniz seyahatinin özel bir keşfi. Ergül’ün orada yaşadığı mucizevi tecrübeler ve ilhamla tasarlanan Maçahel esans, içinde birçok ağacın özlerini bulunduruyor. 

Ölmez çiçeği, safran, oud, maun, ardıç, ladin, akgünlük, sedir, kayın, çam ve orman gülünün kokusu her nefeste kolaylıkla ayırt edilebiliyor. Karizmatik,etkileyici ve maskülen koku, erkeklerin adeta kimliğini oluşturuyor. Karizmatik, huzurlu ancak hırçın doğası olan Karadeniz’i simgeleyen özel yağ karışımı, erkek doğasını yansıtıyor. 

Maçahel esans yalnızca bir damla halinde şah damarının üzerine sürülüyor. 6 cc’lik roll on başlıklı şişelerde sunulan yağ karışımı, her gün adetabir parfüm gibi kalıcı koku vadediyor. Kokunun tendeki serüveni ortalama 4 ile 8 saat sürüyor. Onu sadece bir damla sürerek tüm gün üzerinizde taşıyabilir, kokunun sihrini keşfedebilirsiniz. İçerisinde alkol bulundurmayan, tamamen doğal yağlardan meydana gelenesans, doğanın şifalı yağlarından hazırlanan bir iksir gibi sizlere ulaştırılıyor. Bir şişe ortalama 3-4 ay boyunca erkeklere eşlik edebiliyor. 

Maçahel’in karizmatik etkisini, mucizesini kendiniz ve sevdiğiniz erkekler için tercih edebilirsiniz. Hemen sipariş verebilir, Maçahel erkek esansı

Tiyrus ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz. 

Benzer Ürünler