Tiyrus London 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus London 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus London 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus London 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus London 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus London 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus London 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus London 6ml. Esansiyel Yağ (8682059841081)

Marka : Tiyrus
Toplam Stok Adedi : 5

 

 

Adını İngiltere’nin bulutlarıyla ünlü kenti Londra dan alan London erkek parfümü, şehrin kokusunu anımsatıyor. Gri şehrin renkli kokusu London, modern ve Avrupai havasıyla fark yaratıyor. Genç ve özgürlük tutkunu ruhların seçimi olan London, hayatınıza dinamizm katmaya hazırlanıyor. Yağmurun romantizmini kokusuyla dışa vuran parfüm, eğlenceli iklimiyle melankolik tavrını yumuşatıyor. İçerisinde hem hüzünlü hem de coşkulu ruhlar barındıran erkekleri yansıtan koku, notalarında da zıt kutupları buluşturuyor. Zıtlıklarla dolu olan erkek kokusu, erkek ruhunun çekiciliğini öne çıkarıyor.

En bilinen erkek kokularının otorite simgesi vetiveri kompozisyonunda bulunduran London koku, benzoinin çarpıcı etkisi ile dikkat çekiyor. Tarçının tatlı aroması ile tamamlanan London, buhurun egzotik iklimi ile gizem kazanıyor. Çamın ferah nüansları Frenk üzümünün meyveli esintisine serinlik verirken tüm notaların bir araya gelmesi ile ortaya çıkan eşsiz parfüm, uzun süre kalıcı ve etkili sonuç veriyor.

Tiyrus markasının özel tasarımı olan London erkek kokusu, Avrupalı erkeklerin karizmasını yansıtıyor. Tene sürülerek kullanılan erkek parfümü, boyun, kulak arkası, dirsek içi gibi alanlara sürüldüğünde vücut ısısının artması ile etkisini daha hızlı gösteriyor. Hızla ortama yayılan parfüm, erkeklerin çekim gücünü artırıyor. Otoriter kimliği ile iş dünyasında kullanılmaya uygun olan koku, kadınlar üzerindeki büyüleyici aurası ile tercih ediliyor. Günümüz centilmenlerinin kokusu olan London, kalpleri çalmaya hazırlanıyor.

Siz de London parfüm ürününü kullanarak hayalinizdeki kent erkeği imajına ulaşabilirsiniz. Hem sportif hem de klasik stillere eşlik edecek kullanışlı bir koku olan London ı her gün imzanız gibi üzerinizde taşıyabilir, karizmanızı Londra erkeklerinin sırrıyla unutulmaz kılabilirsiniz. Hemen London parfümü sepetinize ekleyebilirsiniz.

London Yağ

6cc’lik şişelerde sunulan ve tene sürülerek kullanılan yağlar, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor. Yağlar şah damarı üzerine sürülerek uygulanıyor.

Üst Nota: Limon, Frenk Üzümü, Yeşil Elma

Orta Nota: Beyaz Paçuli, Beyaz Yasemin

Alt Nota: Misk, Vanilya, Meşe Yosunu, Vetiver

Benzer Ürünler