Tiyrus Lokum 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Lokum 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Lokum 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Lokum 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Lokum 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Lokum 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Lokum 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus Lokum 60 ml. Extrait de Parfum (8682059842217)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $34.32(KDV Dahil)

 

 

:

Düşlerinizi süsleyen masalsı aşkları gerçek kılacak şeker kokulu esanslar bayan kullanıcıların kalbini kazanırken erkeklerin ise başını döndürüyor.

Tiyrus, Lokum da şekerli kokusu ile teninize yumuşacık bir his ve ateşli bir dokunuş vadediyor. Nefesinizin kesileceği, kalbinizin hızla çarpacağı anları çağrıştıran koku, yanık şeker kokulu bayan kokuları arasında sayılıyor.

Genç kızlar ve kendini genç hissedenler için tasarlanan Lokum, ateşte dans eden kıvılcımların yakıcı enerjisini her nefeste dışa vuruyor. Kızgın çöllerde peşine düşülen bir serabın hayali misali umutla beklenen, aşkla arzulanan
bedenlerin kokusu Lokum kokusu, size bir yudum suyun doyumsuz hazzını bahşediyor.

Eros’un oklarına hedef gösteren tatlı esans, sevgilinizin yumuşacık teninde hayat bulacak. Kokusundaki şekerli aromayı doğal özlerden alan koku, açılışını doğal bal özü ile yapıyor. Balın kokusu karamelin yoğun duyumu ile tatlandıran koku, yanık vanilyanın tutkulu hissi ile duyuları uyarıyor. civet ve tonka fasulyesinin tatlı kokuları ile kalıcılık elde eden Lokum kokusu, hindistan cevizi ve tarçın ile mistik bir dokunuş kazanıyor.

Oryantal ve baharatlı tarçın, lilyum ve manolyanın floral nüansları ile hafifletilerek şekerli kokunun hafiflemesi sağlanıyor. Hafif ancak kalıcı etkili, rahatsız etmeyen ancak iz bırakan şekerli kadın kokusu Sevgililer Günü için özel olarak tasarlanıyor.

Yılın her zamanında rahatlıkla kullanabileceğiniz ve onunla her günü aşka adayabileceğiniz özel koku, kırmızı renk ile betimleniyor. Kırmızının enerjisini, cesaretini, coşkusunu ve dikkat çekici etkisini vadeden Tiyrus aşk kokusu, kadınlara alınabilecek en özel hediyelerden birini oluşturuyor.

Teninizde şekerin cazibesini uyandıracak olan esintinin yaydığı aşk enerjisiyle tutkuyu hücrelerinizde hissetmeye hazır mısınız? Kendi aşk hikayenizi masallaştırmaya, cazibenizin doruğa ulaştığı doyumsuz anılarla aşka kanmaya ne dersiniz?

60 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Lokum parfüm, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Lokum parfüm, boyun, bilekler ve şah damarı gibi ısı yayan bölgelerde daha iyi koku yayıyor.

Üst Nota: Manolya ,Çilek, Böğürtlen, Kiraz

Orta Nota: Karamel, Çikolata, Tarçın, Zambak, Hindistan Cevizi,

Alt Nota: Bal, Vanilya, Tonka Fasulyesi