Tiyrus Lila 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Lila 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Lila 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Lila 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Lila 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Lila 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Lila 6ml. Esansiyel Yağ (8682059842828)

Marka : Tiyrus
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : $14.25(KDV Dahil)
İndirimli : $8.55(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 8

 

 

:

Kokusundaki romantizm ile saten bir kumaş gibi cildinize nazikçe dokunacak Tiyrus Lila yağ karışımı, doğal özlerin ahenkle dans ettiği kompozisyonunu kullanıcılara armağan ediyor. Tiyrus, kullanıcılarında tiryakilik yaratan yağ karışımlarına eklediği, şimdiden klasik olmaya aday Lila ile saflığın gücünü üzerinizde taşımak ister misiniz? Aldığınız her nefesle içinize temizliği çekeceksiniz.

Buram buram parfüm kokmak istemeyen, temiz, saf, etkileyici ancak duru bir koku arzu edenler için doğru seçim olan Lila yağı, günde bir kez şah damarı üzerine bir damla kadar sürülüyor. Tek bir damla yağ, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık göstererek etkisini tüm bedene yayıyor. Boynunuzdan başlayarak bedeninizi saran bu saf esinti hem kadın hem de erkeklerin seçimi oluyor. Adını taşıyan renk gibi romantik ve hafif olan bu özel tasarım koku, temiz kokuları sevenleri bekliyor. Yağ kompozisyonunun içinde yeşil elma, beyaz misk, bal, iris ve ylang ylang yer alıyor.

Lila yağın katmanlarında perde perde açılan temizlik kokusu her hareketinizde ortalıkta salınıyor. Roll on başlıkla kolaylıkla sürülen yağ, 6 cc’lik şişesinde evlerinize geliyor. Şık kutusu ile sevdiklerinize de armağan edebileceğiniz Lila yağı, her gün kullanılsa dahi 3-4 ay kullanıcılara yeterli geliyor. Çantada, arabada, ofiste kolaylıkla bulundurulabilecek aroma, kolay taşınır şişesi ile her an size eşlik edebiliyor.

Günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceğiniz yağ karışımını işte, okulda, yemekte, sporda, yolculukta sürebilirsiniz. Hafif ancak etkili olan koku sayesinde kendinize huzur verirken, çevrenizdekileri de kokunuza hayran bırakabilirsiniz. Dört mevsim kullanılabilecek kadar kullanışlı bir koku olan Lila’ya siz de şifonyerinizde yer vermelisiniz. Lila yağ karışımını hemen sipariş edebilir, Tiyrus ayrıcalıkları ile kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Siz de vakit kaybetmeden Lila’ya sahip olun, her güne temizliğin enerjisi ile başlayın.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler