Tiyrus Kişiye Özel 60 ml. Parfüm
Tiyrus Kişiye Özel 60 ml. Parfüm
Tiyrus Kişiye Özel 60 ml. Parfüm
Tiyrus Kişiye Özel 60 ml. Parfüm
Tiyrus Kişiye Özel 60 ml. Parfüm

Tiyrus Kişiye Özel 60 ml. Parfüm (8682059844396)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $123.71(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 46

 

 

 

:

Yüzünüz biriciktir... Teniniz... Ruhunuz... Hisleriniz... Kokunuz neden olmasın?
Dünyada yalnızca sizin olan eşsiz bir parfüm düşledik. İçindeki özleri dünyanın dört bir yanından getirerek harmanladık.

Doğallığın önemseyerek, sizler için en taze çiçeklerin, en kaliteli ağaçların özlerini işledik. Kâinatın biricik ruhlarına, eşsiz kadın ve erkeklerine, onların benzersizliğine değer özel kokular tasarladık, tasarlıyoruz. Size kendinizi daha özel hissettirecek kokularla imzalar hazırlıyoruz. Çünkü biliyoruz, siz eşsizsiniz ve sıradan, herkesin kullandığı bir kokudan daha fazlasına layıksınız.

 

Tiyrus Kişiye Özel Parfümün Avantajları Neler? 

 

- Dünyada yalnızca size özel bir koku tasarlanıyor.

- Parfümün içindeki özler sizin ten kokunuza, psikolojik ve fizyolojik ihtiyaçlarınız, kokudan beklentilerinize göze size özel olarak belirleniyor.
 

- Kokuların şifalı etkisi tasarımda göz önünde bulunduruluyor.
 

- Kişilerin deva aradığı sorunları dikkate alınarak parfüm hazırlanıyor.

- Yeme ve tüketim alışkanlıklarınız, giyim tarzınız, saç boyunuz dikkate alınarak koku tasarımı yapılıyor.

- Size özel tasarlanan koku sizin belirlediğiniz ismin yazıldığı özel şişe ile sunuluyor.

- Sizin adınızla veri tabanımıza kaydolan parfüm, bittiğinde yeniden sipariş verilebiliyor.

- Her kokudan yalnız bir kişi için yapılıyor.

- Kişiye özel parfüm tasarımları müşterilerin son onayı ile tamamlanıyor.

 

Kokuların Şifasını Kişiye Özel Tasarımla Keşfedin 

 

Kişiye özel parfüm tasarımı için her kişi bir form ile bilgilerini iletiyor. Kullanıcıların formda verdiği bilgiler ışığında doğadan gelen natürel özlerin şifası parfümlerde gün ışığına çıkıyor. Örneğin, hafıza ve dikkat konusunda desteğe ihtiyacı olan birine kan portakalı özleri içeren bir parfüm hazırlanabiliyor veya sabırsız ruhları sakinleştirmek için erik çiçeğinin hoş aroması parfümlerde yer alıyor.
 

Parfümden rahatlatıcı bir etki bekleyenlere lavanta, dişil enerji için destek arayanlara white misk ile destek olunuyor. Fizyolojik rahatsızlıklardan, huzursuzluk veren hislere, uykusuzluktan yorgunluğa kadar birçok sorunda, yüzyıllardır şifasına başvurulan kokulardan yardım alınıyor. Osmanlı'da şifahanelerde kullanılan, İslam kültüründe yeri olan, İslamiyet öncesinde dahi deva için başvurulan doğal bitki ve hayvansal özler nefes nefes ruhunuza, bedeninize ilaç oluyor.

 

Kişiye Özel Parfüm Nasıl Tasarlanıyor? 

 

Kişiye özel parfüm tasarımı için ten salgınız belirleyebilecek soruların cevaplarına ihtiyacımız var. Dataları elde ettikten sonra çalışmamız 3 ile 5 gün arası sürüyor. Formülü oluştururken bazen ek sorulara ihtiyaç duyabiliyoruz. Kısacası sadece kişiye özel oluyor…  Bununla birlikte şişenin üzerine sizin belirleyeceğiniz isim yazabiliyoruz. Aynı zamanda  çalışmalarımız sadece kişiye ait olduğuna ve sadece onun için tasarlandığına dair sertifika veriliyor.

 

Kişiye Özel Parfüm Güvenilir mi? 

 

Kişiye özel parfümlerin her birinin tekliği, biricikliği, Türkiye'nin en ünlü koku uzmanlarından Bihter Türkan Ergül'ün ve markası Tiyrus Koku Uygarlığının güvencesini taşıyor. Her koku veri tabanında tüm formülü ile saklanırken, parfümler orijinallik sertifikaları ile kullanıcılara teslim ediliyor. Extrait de Parfüm formundaki ürünler, piyasadaki EDT ve EDP formundaki kokulardan çok daha fazla doğal parfüm özü içerdiği için çok daha etkili ve kalıcı oluyor. 60ml'lik özel şişesinde sunulan her bir kişiye özel parfüm, dünyada yalnızca size ait oluyor.

 

Pırlanta Gibi Eşsiz Ruhlara Özel, Benzersiz Parfümler

 

Kokunuz imzanızdır. Parfümünüz hafızalarda yüzünüz, adınız gibi yer eder. Kimseye benzememeli, kimse gibi olmamalıdır. Tek olmak, akıllara kazınmak, özel olarak hatırlanmak isteyenler için çalışılan exclusive tasarımlar, pırlanta gibi benzersiz ruhların ışıltısını taşıyor. Hiçbiri bir diğerine benzemeyen kişiye özel parfümler, sizi eşsiz bir pırlantanın ışığıyla sarıyor. Çünkü siz teksiniz. Siz benzersiz ruhunuzu size özel bir kokuyla süslemeli, anılara imzanızı atmalısınız. Siz, eşsiz kokulara layıksınız...

 

 

 

Not: Tüm Tiyrus kişiye özel parfüm tasarımları müşteri onayı ile tamamlanıyor, bu nedenle onay sonrası iade veya değişim yapılamıyor.