Tiyrus Katranlı 300 ml. Sıvı El Sabunu
Tiyrus Katranlı 300 ml. Sıvı El Sabunu
Tiyrus Katranlı 300 ml. Sıvı El Sabunu

Tiyrus Katranlı 300 ml. Sıvı El Sabunu (8682059844402)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $9.14(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 11

 

 

:

 

Katranlı el sabunu 

Eski Mısır’dan bu yana oldukça sık kullanılan katran, eski medeniyetlerde ölümden sonra mumyalamada tercih ediliyordu. Fiziksel koruyucu etkisinin yanı sıra ruhani boyutta da koruma ve kollama vadettiğine inanılıyordu. 

Katran, aynı zamanda onarıcı özellik de sunuyordu. Kadim uygarlıklarda, iyileştirici özelliğinden dolayı katran, keten bezlerle sarılarak cilde uygulanıyordu. Cilt dokusunda iyileşme sağladığına inanılan bitkisel ürün, tıp biliminde binyıllarca kullanıldı. Katran fiziksel koruyuculuğu ve onarıcı etkisi nedeniyle, günümüzde hala birçok kozmetik üründe kullanılıyor. Katranlı sabun, katranın cildi besleyen özlerini geleneksel sabun temizliği ile bir araya getiriyor. 

Katranlı Sabunun Faydaları 

  • Katran dezenfekte edici etkisi ile öne çıkıyor, cildi temizleyerek mikroplardan arınmasına yardımcı oluyor. 
  • Katranın besleyici ve onarıcı etkisi, doğal özlerle sabunda kendini gösteriyor. 
  • Cildin, kirlilik, soğuk, kuruluk gibi dış etkenlerden korunmasına destek veriyor. 
  • Katranlı el sabunu hem el hem de ayaklarda kullanılabiliyor. Cilt üzerindeki mikropların arınmasını sağladığı için vücut temizliğine de destek veriyor. 
  • Katranlı sabunun faydaları, destekleyici olarak kullanılıyor. Tedavi edici değil, destekleyici bir ürün olan katranlı sabunun, devam eden bir tedavi olması halinde doktor görüşü alınarak tercih edilmesi gerekiyor. 

Sabunun kokusu biraz yoğun olsa da derinlemesine temizlik etkisi nedeniyle sıklıkla kullanılıyor. Siz de katran sabunu almak için Tiyrus’u tercih edebilirsiniz. Parabensiz doğal katran sabunu üreten Tiyrus, sizleri en saf içeriklerle buluşturmayı misyon ediniyor. Katran sabunu siparişinizi hemen vererek doğal ürünlerin gücüyle bakımınızı zenginleştirebilirsiniz. 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.