Tiyrus Kara Gül / Black Rose 100 ml. Hidrosol
Tiyrus Kara Gül / Black Rose 100 ml. Hidrosol
Tiyrus Kara Gül / Black Rose 100 ml. Hidrosol
Tiyrus Kara Gül / Black Rose 100 ml. Hidrosol
Tiyrus Kara Gül / Black Rose 100 ml. Hidrosol

Tiyrus Kara Gül / Black Rose 100 ml. Hidrosol (8682059844549)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $14.79(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

 

 

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uEfi03po8P4" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

 

:

 

 

Tiyrus’tan bir ilk, dünyada ilk kez Tiyrus tarafından yapılan kara gül hidrosolü, Halfeti’deki kendi tarlamızın güllerinden elde ediliyor. Tamamen doğal ortamında, organik bir şekilde yetiştirilen kara güllerin gizemli görünümlerinin ardına saklanan şifa, sizlere geliyor. Egzotik ve narin özelliğiyle dikkat çeken kara gül çiçekleri, asil görünümü, yeni başlangıçları, bitişleri, cesareti simgeliyor.  Mitolojide yeniden doğuşa karşılık geliyor. Eski alışkanlıkların değiştirilmesini, yeni bir hayata adım atılmasını ifade eden çiçekler, kullanıcılarına yeniden başlama cesareti, deneme hevesi veriyor. Ayrıca uzun yolculuklar, yeni girişimler, umutlar da kara güllerle sembolize ediliyor.

 

Yalnızca Urfa’nın Halfeti bölgesinde yetişen kara gül çeşitleri, başka bir yere ekildiğinde tutmuyor. Toprağına sadık olan bu güller şimdi şifa özellikleriyle bakımınıza dahil olmaya hazırlanıyor. 

 

Kara Gül hidrosolü ne işe yarar? 

  • Ciltte kan dolaşımını hızlandırıyor. 
  • Canlı görünüm ve parlaklık kazanmaya destek oluyor. 
  • İnce kırışıklıklar üzerinde etki gösteriyor. 
  • Hafif kokusuyla günlük bakımda kolaylıkla kullanılabiliyor. 
  • Vitamin ve mineral değerleri çok yüksek olduğu için cildi yüksek oranda besliyor. 
  • Meditasyon sırasında frekans yükseltmeye yardımcı oluyor. 

 

Kara Gül hidrosolü nasıl kullanılır? 

Kesinlikle pamuğa sıkılmaz, direkt yüze püskürtülerek uygulanıyor. Meditasyonda cilde sürülüp koklanabiliyor. 

 

Asaleti, cildi ve ruhu besleyen özelliği ile umutlu adımlarınıza eşlik edecek kara gül hidrosolü için siz de hemen Tiyrus’tan sipariş verebilirsiniz. Küllerinden yeniden doğanların, asla pes etmeyenlerin, kendini seven ve bakımla kendini yenileyenlerin yardımcısı olan karagül hidrosolünü hemen sipariş verebilirsiniz.