Tiyrus İnci Çiçeği 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus İnci Çiçeği 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus İnci Çiçeği 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus İnci Çiçeği 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus İnci Çiçeği 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus İnci Çiçeği 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus İnci Çiçeği 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus İnci Çiçeği 60 ml. Extrait de Parfum (8682059842187)

Marka : Tiyrus
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : $38.08(KDV Dahil)
İndirimli : $19.04(KDV Dahil)

 

 

:

Yeşil floral ve temiz kokusu ile bilinen inci çiçeği, yeşillikler arasından bir inci tanesi gibi parlayan bembeyaz çiçeklerin güzelliğini sergiliyor.

Günışığında adeta beyaz tomurcukları ile baharda dalları boyayan beyaza çiçekler, kulağınıza çalınan neşeli bir ezgi hissi uyandırıyor. Öylesine saf, temiz ve neşeli bir kokusu olan inci çiçekleri, vadi zambağı adıyla da anılıyor. Latince adı convallaria olan çiçek, eski Yunancada “Mayıs’ta çiçeklenen” anlamına geliyor.

Buram buram bahar kokan çiçek, yaza geçişte yapraklarını sarartırken, bahara aşık olanların teninde hayat bulmaya devam ediyor. Sevinçle uyanılan günlerin olumlu enerjisini, şükür dualarının iyi temennilerini, kalpten istenen dileklerin huzurunu taşıyan koku, yeşil dallarınıza beyaz müjdeler getirmeye hazırlanıyor.

Farklı kültürlerde aşkla, kader, masumiyet ve naiflik ile ilişkilendirilen inci çiçeği kokusu şiirsel esintisi ile adına düzenlenen festivaller, sürdürülen gelenekler ve bilinen efsanelerle beraber anılıyor. Fransa’da festivali yapılan inci çiçeği, pagan geleneklerinde de yer alıyor. Baharın müjdecisi kabul edilen çiçek, gölgede yetişiyor. Korunaklı alanlara ihtiyaç duyan, nezaketi ve kırılganlığı ile tanınan çiçek kokusunda da zarif karakterini dışa vuruyor. Hafızayı güçlendirici etkisi olduğu bilinen inci çiçeği kalbi kuvvetlendiren etkisi ile tıpta sıklıkla kullanılıyor. Kardiyak ilaçların içeriklerinde bulunan çiçek, kalp ritmindeki düzensizliklerin yatıştırılmasında görev alıyor. Şifalı etkisini kokusuna da taşıyan inci çiçeği, yağ olarak sürüldüğünde dağılan dikkatin toparlanmasına destek veriyor.

Güçlendirici ve uyarıcı olarak kullanılan vadi zambağı esansı, disipline olma zorluğu çekenlere konsantrasyon sağlıyor. Kararsızlıklara son veren inci çiçeği parfümü ve yağı, hoş kokusu ile özgüven tazelemeye de devam ediyor. Ten üzerine direkt sürülerek kullanılan inci çiçeği esansı, yoğun etkisi ile sizi bir anda büyüleyici aurasının altına alıyor. Enerjinizi güçlendirecek, özgüveninizi tazeleyecek, dikkatinize destek olurken çekim gücünüzü kuvvetlendirecek olan esans, Tiyrus imzası ile yüzde yüz orijinal olarak hazırlanıyor. Siz de inci çiçeği kokusu kullanarak beklediğiniz pek çok etkiye bir anda ulaşabilir, hoş kokunuzla çevrenizden iltifatları kabul ederken, kokulu yağın şifa etkisinden yararlanabilirsiniz.

İnci Çiçeği Parfümü

60 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan İnci Çiçeği, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan İnci Çiçeği parfümü, boyun, bilekler ve vücudun ısı yayan bölgelerinde, daha iyi koku yayıyor.

Üst Nota:Kamelya,İnci Çiçeği

Orta Nota:Mayıs Çiçekleri,Zambak

Nota:Beyaz Misk,Misk