Tiyrus Hayal 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Hayal 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Hayal 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Hayal 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Hayal 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Hayal 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Hayal 6ml. Esansiyel Yağ (8682059840923)

Marka : Tiyrus
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : $12.37(KDV Dahil)
İndirimli : $7.42(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 10

 

 

:

Hayatın hayallerin tezahürü olduğunu bilen, hayal kurmaktan vazgeçmeyenlere ilham veren Hayal kokusu, klasiklerin değerini bilenlerin seçimi oluyor. Geleneksel hatlarını modern dokunuşlarla tamamlayan koku, kadınsı temasıyla aşkı çağırıyor. Cazibesini gizlemeyecek kadar çekici, şefkatini esirgemeyecek kadar anaç, zarif ve iz bırakan kadınların seçimi olan özel tasarım koku, hafızalarda unutulmaz olarak mimleniyor.

Tasarım kokular arasında yer alan Tiyrus koku, kışkırtan şakayık çiçeği, manolya, lotus ve karpuz kabuğu ile açılış yapıyor. Ahududu ve böğürtlen gibi kırmızı orman meyvelerinin hoş manolyalı koku, kokusunun karşı konulamaz etkisini çiçek zarafetini çerçeveleyen vahşi meyvelerden alıyor. Ahenk içinde dans eden notalar, art arda açılan kokularıyla sizi notalar arasında mest eden bir yolculuğa davet ediyor. Üst notaların kıpır kıpır dinamizmi, orta ve alt notalarda seksi nüanslara yerini bırakıyor.

İçinde birden çok kadın bulunduran, çekingen görünümünün altında sevecen bir anne ve tutkulu bir dişi yetiştirenlerin her halini farklı notalarla temsil eden çiçekli koku, özellikle bahar ayları için vazgeçilmeziniz oluyor. Hem gündüz hem de gece kullanımına uygun olan koku esansı, her yaştan kadın için uygun bulunuyor. Yaşsız kadınların, kendini her daim gençlik enerjisi ile dolu hissedenlerin seçimi olan tasarım koku, sizi hayal alemine davet ediyor. Hayallerinizi süsleyecek aşklar için ilham verecek olan kokuyu koleksiyonunuza ekleyerek organik kokuya sahip olabilirsiniz. Cam şişesiyle zarafet taşıyan ürünü sevdiklerinize armağan ederek onlara görkemli hayaller sunabilirsiniz. Hayal kokusunu hemen sepete atarak birkaç adımda kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Uzun süre kalıcı olan, notalar arasındaki serüveni ile beğeni toplayan kokuların ilk günkü performanslarını korumaları için karanlıkta ve havayla temas etmeden saklanmaları öneriliyor. Kapağı kapalı olarak muhafaza edilmesi gereken kokular doğru şartlar sağlandığında 12 ile 18 ay arasında kullanılabiliyor. Sıcak ve nemli ortamlardansa hayal kokusunu saklamak için kuru ve oda sıcaklığında olan mekanları tercih edebilirsiniz. Hayal kokusu hem yağ hem de parfüm formunda alternatifler bulunduruyor.

Hayallerinize layık kokusuyla mest eden Hayal parfümü ve yağı, Tiyrus imzasıyla güven veriyor. Zarafeti şişeleyen koku hem gündüze hem de geceye uyumuyla kadınların tercihi oluyor.

6 cc’lik şişe içerisinde sunulan Hayal esansiyel yağ karışımı, şah damarının üzerine sürülerek kullanılıyor. Koku 14 saate kadar kalıcılık gösteriyor.

Üst nota: Şakayık Çiçeği, Manolya, Lotus, Karpuz Kabuğu

Orta nota: Ahududu, Böğürtlen, Karamel

Alt nota: Yanık Vanilya, Paçuli, Misk

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler