Tiyrus Harem 200 ml. Kolonya
Tiyrus Harem 200 ml. Kolonya
Tiyrus Harem 200 ml. Kolonya
Tiyrus Harem 200 ml. Kolonya
Tiyrus Harem 200 ml. Kolonya
Tiyrus Harem 200 ml. Kolonya
Tiyrus Harem 200 ml. Kolonya

Tiyrus Harem 200 ml. Kolonya (8682059840152)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $17.70(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 4

 

 

:

İnsan ruhunun en derinlerine sızan koku, gizli ve mahrem anlamına gelen “harem” adıyla sizlere sunuluyor. Gizemli düşlerinizi uyandıracak, ruhunuzun bam teline dokunacak esinti, iç dünyanıza huzur bahşediyor. Kullanıcılarını duyuların mistik dünyasında bir yolculuğa hazırlayan, içinizdeki heyecanı yansıtan harem kolonyası hem kadın hem de erkekler için tasarlanıyor.

Harem kolonyası nasıl kokar?

Harem kolonyaları içeriğinde mür, amber, beyaz misk, vetiver, neroli, karanfil ve şakayık bulunduruyor. Mür ve amberin hafif tatlılığı beyaz miskin ferahlığı ile buluşuyor. Vetiverin otoriter tavrı odunsu koku ile yayılırken, nerolinin şımarık turunç aroması ruhunuza bahar serinliği getiriyor. Bahar mevsimini betimleyen taze karanfil ve şakayık ile kolonyanın sunduğu koku serüveni tamamlanıyor.

Harem kolonyası nasıl kullanılır?

Harem kolonyası geleneksel koku kültürümüzde yer alan notaları sayesinde geçmişten gelen ılık bir rüzgar misali tenimize yayılıyor. Etnik tavrı çağdaş dokunuşlarla bire araya getiren kolonya, şık tasarımlı şişesi ile armağan edilebiliyor. Günlük kullanıma uygun olan harem kolonyası %80 alkol içeriği ile dezenfektan görevi de görüyor. Kullanıcıların sıcaktan bunaldıkları, stresten ferahlık aradıkları her an kokusuyla canlanabilecekleri kolonya, parfümü anımsatan koku kompozisyonu ile losyon olarak da kullanılabiliyor. Kolonyanın içerisindeki %8 doğal öz sayesinde sıradan kolonyalardan çok daha doğal ve taze bir koku kullanıcılara sunuluyor.

Tiyrus harem kolonyası.

Tiyrus harem kolonyası, 100 yıllık formüllerden birebir tasarlanıyor. Osmanlı nın son, Cumhuriyet in ilk yıllarındaki ilk milli kolonyaların formüllerinden günümüze uyarlanan harem kokuları, sizi Osmanlı İstanbul unun sokaklarında küçük bir gezintiye davet ediyor. Topkapı Sarayı nın ince koridorları, Galata nın taş kaldırımları, Salacak ın sandal sefalarını anımsatacak buram buram bir İstanbul kokusu olan harem ile siz de ruhunuzu ödüllendirebilirsiniz.

Benzer Ürünler