Tiyrus Gül Aşkı 10 ml. Serum
Tiyrus Gül Aşkı 10 ml. Serum
Tiyrus Gül Aşkı 10 ml. Serum
Tiyrus Gül Aşkı 10 ml. Serum

Tiyrus Gül Aşkı 10 ml. Serum (8682059844693)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $34.42(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 17

 

 

:

Gül Aşkı 

 

Gülün kokusunu doyasıya alabilir, gülün güzelliği ile cildinize bakım yapabilirsiniz. Osmanlı kadınlarının güzellik sırrı olan iksir, yeniden şişeleniyor. Osmanlı döneminde susam yağı ve zeytinyağı içine eklenen ve güzellik iksiri olarak anılan karışım bu formülle maalesef gül kokusunu kaybediyor. Tiyrus sabit yağları jojoba ile değiştirerek sizi bir mucizeye tanık ediyor. Güzelleştirme etkisi sunan saf gül yağı, şimdi mis kokusunu da cildinize bahşediyor. 

 

Tiyrus tarafından hazırlanan Gül Aşkı serumu, içerisinde 1 gram saf gül yağı ve 10 gram jojoba yağı bulunduruyor. Jojoba yağı içinde özelliklerini saklayan ve bir anlamda çoğalan gül yağı, bereketiyle kadınların bakım rutinine eşlik etmeye hazırlanıyor. Cildi besliyor, nemlendiriyor, genç görünüme katkı sağlıyor. Üstelik roll on şişe sayesinde uygulaması da kolaylaşıyor. 

 

Gül Aşkı Güzellik Serumu Ne İşe Yarar? 

  • Cildin elastikiyetini korumaya yardımcı oluyor. Sarkmayı önlemeye destek vererek hatların belirgin kalmasına imkan tanıyor. 
  • Cildin kaybettiği kolajenin yeniden üretilmesine zemin hazırlıyor. 
  • Hücre yenileyici özelliği sayesinde cildin parlak, sağlıklı ve canlı görünmesine yardım ediyor. 
  • Meditasyon sırasında cilde sürülerek, koklanarak hayat enerjisinin yükseltilmesine imkan tanıyor. 320 Mhz enerji düzeyinde olan gül yağları, günlük yaşamda size çok daha dinamik, yaşam dolu ve dinlenmiş hissettiriyor. 
  • Göz çevresi bakımı için kullanılabiliyor. Göz altı torbalarına, göz üstündeki şişliklere, göz çevresindeki yorgunluk belirtilerine karşı kullanılabiliyor. 
  • Uykusuzluktan oluşan morluklar üzerinde etki vadediyor. 
  • İnce çizgi gönümünün hafiflemesine yardım ediyor. 
  • Şah damarlarının, iki kaşın arasına, üçüncü göz ve kalp çakrasının üstüne sürülerek kullanılabiliyor. 
  • Masaj için tercih edilebiliyor. 
  • Gül aşkı güzellik serumu, 1 gramlık gül yağının sağladığı bütün faydaları bünyesinde taşıyor, gücünden hiçbir şey kaybetmeden bakım ritüelinizde yeni bir yer ediniyor. 

 

Tiyrus’un kendi gül tarlalarından toplanan organik güllerden elde edilen saf gül yağı, doğadan aldığı güçle evlerinize ulaşıyor. Güllerin güzellik vadeden hazineleri, gül aşkı serumla şişeleniyor. Siz de Tiyrus güzellik serumunu hemen sipariş verebilirsiniz. 

Benzer Ürünler