Tiyrus Ekol 6 ml.Esansiyel Yağ
Tiyrus Ekol 6 ml.Esansiyel Yağ
Tiyrus Ekol 6 ml.Esansiyel Yağ
Tiyrus Ekol 6 ml.Esansiyel Yağ
Tiyrus Ekol 6 ml.Esansiyel Yağ
Tiyrus Ekol 6 ml.Esansiyel Yağ
Tiyrus Ekol 6 ml.Esansiyel Yağ

Tiyrus Ekol 6 ml.Esansiyel Yağ (8682059843931)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $18.64(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 9

 

 

:

Alınan nefese kokusuyla değer katacak, imajı zenginleştirecek Ekol erkek esans, yeni neslin gözbebeği oluyor. Kalıcılığı ile iddiasını ispatlıyor, saatler boyu duyulan etkisiyle kendine hayran bırakıyor. Yeni bir imza arayanların, günün her anında yanlarında olacak yeni keşifleri Ekol kokusu, fark yaratmak isteyenler için tasarlanıyor.  

Yağ formundaki esansiyel karışım, tamamen doğal özlerle harmanlanıyor. Ahenkle bir araya gelen özler arasında karanfil, tarçın, sandal ağacı, oud, iris, kakule, vetiver, paçuli, portakal, lavanta, civanperçemi, neroli sayılıyor. Her damlasında cömertçe sergilenen seçkin kokular, Ekol’ün bir parfüm gibi kullanılabilmesini sağlıyor. 

Tiyrus Ekol yağ karışımı, roll on başlıklı 6cc’lik şişelerde sunuluyor. Yağ her gün bir damla şeklinde uygulanıyor, şah damarının üstüne sürüldüğünde 8 ile 14 saat arasında kalıcı koku deneyimi vadediyor. Tek bir şişe, günlük kullanımda kullanıcılara 3-4 ay yetiyor. Alkol içermeyen, sadece doğal özlerle zenginleştirilen Ekol, erkeklere sportif ve karizmatik olmanın bir arada mümkün olduğunu ispat ediyor. 

Çarpıcı bir esintiyle ayırt edilecek Ekol, sizleri çekiciliğin kokusuyla tanıştırıyor. Sportif stilini karizmatik notalarla bir araya getirmek isteyenler, onda aradıklarından fazlasını buluyor. Gündelik hayatta kokularıyla fark yaratmak isteyenlerin tercihi Ekol kokusu, dinamik tarzıyla sıradan erkek kokularından ayrışıyor. Sizi maceraya, hayattan keyif almaya davet ediyor. Özellikle genç erkeklerin severek kullandığı Ekol, tatlı sert mizacı ile yaşamın tüm anlarına uyumla eşlik ediyor. Siz de Tiyrus imzalı Ekol esansı hemen sipariş verebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için farklı ve dikkat çekici bir kokuya sahip olabilirsiniz

Benzer Ürünler