Tiyrus Dubai Green 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Dubai Green 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Dubai Green 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Dubai Green 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Dubai Green 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Dubai Green 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Dubai Green 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus Dubai Green 60 ml. Extrait de Parfum (8682059842057)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $39.61(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 4

 

 

:

Tazelenme hissini günün her anında yaşamak, sakin bir kokuyla teninde saadete ulaşmak isteyenlerdenseniz Dubai Green tam sizin için. Huzurun kokusu, kokunun büyüsünü karizmatik bir dokunuş ile sunuyor. Sevdiğinin gözlerinde dinlenmeyi seçen, huzurlu erkeklerin parfümü olan Dubai Green koku, koklayanlara derin bir nefesin huzurunu bahşediyor. Uçsuz bucaksız çöllerin engin sularla buluştuğu Dubai’den adını alan tasarım, çöllerin dinginliği de okyanusun derinliklerindeki sürprizleri de ruhunda barındıran erkeklerin stilini tamamlıyor. Koku, gizemli ancak canlandırıcı etkisi ile gençlerin ve kendini genç hissedenlerin seçimi oluyor.

Siyah üzümün tatlı kokusunu yeşil çayın ferahlığı ile harmanlayan kişiye özel koku, sandalın mistik aromasıyla gizemli bir hava ediniyor. Yeşil limon, portakal ve bergamot ile turunçgillerin serin kokusunu edinen tasarım kokular, sıcak notalarını ferahlıkla buluşturan özgün temasıylateninizde yükseliyor.

Duyusal ve huzurlu olan Tiyrus erkek kokusu sadeliğin çekiciliği ile hafızalarda yer ediyor. Derin ruhların izini süren erkek kokusu, yoğun sillage etkisi ile geçtiği yerlerde büyüleyici bir etki bırakmak isteyenleri bekliyor. Her adımda bakışları üzerinde hissetmek isteyen erkekler, esrarengiz kokuları ile dikkat çekerken, sakin kokuları ile gözlerini huzurun başkenti ilan ediyor. Kadınların aradığı şefkatli hissin bulunmasına yardımcı olan koku, duygusal ilişkiler kuran, sevgi ile yoğrulan kadınların gönüllerine taht kuruyor.

Sıcaklığı ile aşkı, derinliği ile aranılan sakinliği sunan koku, konuşmadan bile anlaşılabileceğinin ispatı oluyor. Dubai Green her notasında adeta huzurlu bir hayatın, aşkın ve arkadaşlığın bestesine ses veriyor. Gün boyu kokusunu üzerinizde duyabileceğiniz kalıcı erkek koku, hem gündüz hem de gece kullanılabiliyor.

Tüm cilt tipleri için uygun olan tasarım sakin ruhlar için ideal gösteriliyor. Duygusallığı ile bilinen ve sevgi ile hayatına yön veren kişilere alınabilecek en özel hediyelerden biri olan Dubai Green koku, seçkin zevkleri olanların bile beğenisini kazanıyor. Kadınların çekici bulduğu, erkeklerin beğeni ile şifonyerlerinde yer açtığı parfüm, günlük etkinliklerde dikkat çekici bir aksesuar, özel gecelerde hafızalara kazınacak bir büyü vadediyor.

Siz de Bihter Türkan Ergül imzalı Dubai Green parfüm ve yağ ürününü hemen satın alabilir, huzurlu ruhunuzu kokunuzla betimleyebilir, dışa vurabilirsiniz.

60 cc’lik şişede bulunan erkek parfüm, %30 parfüm özü içeriyor. Kalıcı etki vadeden Dubai Green erkek parfüm, extrait de parfüm sınıfında yer alıyor.

Üst Nota:Yeşil Yapraklar,Artemisia,Limon Çiçeği,Karpuz Kabuğu

Orta Nota:Yunan Mandalinası,Defne,Rezene,Biberiye

Alt Nota:Sedir,Yosun,Misk

Benzer Ürünler