Tiyrus Domingo 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Domingo 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Domingo 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Domingo 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Domingo 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Domingo 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Domingo 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus Domingo 60 ml. Extrait de Parfum (8682059843528)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $36.16(KDV Dahil)

 

 

:

Bebek teni kadar temiz kokan, duştan yeni çıkmanın ferahlığını hissetmek, tazeliğin kokusunu tüm gün teninizde taşımak ister misiniz? Tiyrus'un en yeni parfüm ürünlerinden biri olan Tiyrus Domingo parfüm, size düşlerinizdeki sabunsu kokuyu armağan ediyor. Her nefeste tazeleneceğiniz, buram buram saflık kokan Domingo kokusu hem kadın hem de erkekler için uygun. Onu yaz veya kış aylarında kullanabilir hem gece hem de gündüz rahatlıkla sıkabilirsiniz. Yolculukta, romantik bir yemekte, önemli bir toplantıda ya da alışverişte... Dilediğiniz her yerde doğadan gelen tazeliğin kokusunu üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Domingo üst notalarında armudun cömert kokusunu sunuyor. Mimoza çiçeğinin ferah etkisi ile armudun canlandırıcı özleri bir araya gelerek kullanıcılara yeni bir günün müjdesini veriyor. Her anın yeni bir başlangıç olduğunu hatırlatan parfüm, aldığınız her nefesin sizi yenilemesine yardımcı oluyor. Öylesine saf ve rahatlatıcı ki... Parfüm orta notalarındaki erik çiçeği ile telaşlı ruhunuzun sakinleşmesine yardımcı oluyor. Hafif ve temiz bir koku olan erik çiçeğini pembe menekşenin ruhunuzu harekete geçiren kokusu takip ediyor. Romantizmin kokusu olan pembe menekşe beyaz miskin kışkırtıcı özleriyle tamamlanıyor. Güçlü etkisiyle bilinen beyaz misk, heyecan verici ve temizliği anımsatan kokusu ile bedeninizi sarıyor. Sabunsu parfüm, son olarak ölmez çiçeği ile kompozisyonunu tamamlıyor. Ölümsüzlüğün simgesi olan ve doğanın şifa kaynağı olarak gösterilen ölmez otu, kokusuyla parfümün imzası haline geliyor.

Pudralı bir parfüm arayanlardansanız, kokularda her zaman temizliğin izini sürüyor ve yalınlığın cazibesine karşı koyamıyorsanız Domingo kokusu tam size göre. Size bildiğiniz tüm kokuları unutturacak, favoriniz olacak Domingo parfüm, extrait formatında. %30'un üzerinde parfüm özü içeren ve bu özelliği ile sıradan EDP parfümlerden bile çok daha etkili ve kalıcı olan koku, 60 ml'lik şişesinde sunuluyor. Teninizde taşımaktan keyif alacağınız Domingo unisex parfüm ürününü hemen sipariş verebilirsiniz. Kendiniz için seçebileceğiniz gibi, sevdiğiniz kadın ve erkeklere de armağan ederek saflığın onların teninde hayat bulmasını sağlayabilirsiniz. Tiyrus'un en saf ve temiz kokusu Domingo sabunsu parfüm tasarımını hemen satın alın.

 Üst Nota: Armut, Mimoza

Orta Nota: Erik Çiçeği, Pembe Menekşe

Alt Nota: Beyaz Misk, Ölmez Çiçeği