Tiyrus Doğal Gül 150 gr. Sabunu
Tiyrus Doğal Gül 150 gr. Sabunu
Tiyrus Doğal Gül 150 gr. Sabunu
Tiyrus Doğal Gül 150 gr. Sabunu
Tiyrus Doğal Gül 150 gr. Sabunu
Tiyrus Doğal Gül 150 gr. Sabunu
Tiyrus Doğal Gül 150 gr. Sabunu

Tiyrus Doğal Gül 150 gr. Sabunu (8682059843788)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $4.84(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 13

 

 

 

 

 

 

:

Gül bahçelerinin mis gibi esintisini cildinizde hissetmek ister misiniz? Gül yapraklarının ipeksi yumuşaklığının ve pürüzsüzlüğünün cildinizde olmasını hayal ediyorsanız siz de gül sabunu ile bakım yapmalısınız. Güzelliğinizin sırrı olacak gül sabunu, tüm cilt tiplerine uygundur. Gülün güzelliğini cilt bakım rutininize taşıyacak Tiyrus gül sabunu ürünleri, gücünü içindeki gül yaprakları parçalarından ve %100 organik gül yağından alır. Gülün henüz tam posalaşmayan, gül yağı da içeren parçalarından yapılan sabunlar klasik sabun formüllerinden farklı imal edilir. Kastil sabunlar gibi sabit bazlı yağlarla gülü buluşturan Tiyrus Gül Sabunu cildi kurutmaz. İçindeki minerallerle cildi nemlendirirken bir yandan da yağ içeriği ile bakım sağlar.  Gül sabunu faydaları ile hem elde hem de yüz, saç ve vücut temizliğinde, bakımında kullanılır. İçeriği bilinen sabunlardan farklı olan gül sabunu, suda çok hızlı eridiği için kullanım sonrası nemin süzüldüğü kaldıraçlı bir sabunlukta tutulması gerekir. 

Gül Sabunu Nasıl Yapılır? 

Gül yaprakları posaları konularak hazırlanan doğal gül sabunu, kastil sabun tekniği ile oluşturulur. Doğal bitkisel ve uçucu yağlar ile şekillendirilen sabunlar, hayvansal bazlı yağlar ve kimyasallar içermez. Klasik sabunlar gibi cildi kurutmaz. Ciltte kalıntı bırakmadan su ile kolaylıkla arındırılan köpüklerden geriye yumuşacık bir ten ve mis gibi gül kokusu kalır. 

Gül Sabunu Ne İşe Yarar?

Gül sabunu cildi nemlendirir. 

Teni kirden arındırır ve temizler. 

Geride sert bir cilt veya yağlı kalıntı bırakmaz. 

El, yüz ve vücut temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir, iyi bir temizleyicidir. 

Gül sabunu cilde faydaları arasında ölü hücrelerin arındırılmasına destek etkisi de bulunur. 

Yağ içeriği, kuruluktan hassaslaşan cildi yatıştırır. 

Gül sabunu saça faydaları ile de tanınır. Saçın temizliği için kullanılabilen gül sabunu, saçta egzama sorununun giderilmesine de yardımcı olur. 

Gül Sabunu Kullanımı 

Bitkisel gül sabunu su ile temasa geçtiğinde hızla çözülür ve çok fazla ovalamadan, zahmete girmeden dağılır. Ellere direkt olarak veya vücuda lif yardımıyla sürülerek dağıtılır. Ardından su ile durulanarak arındırılır. Temizlik esnasında sıcak, soğuk veya ılık su kullanılabilir. Organik gül sabunu cilt temizliğinde her gün kullanıma uygundur. Gül sabunu kullananlar, düzenli kullanımda etkinin pekiştiğini ve uzun vadede cilt bakımında çok daha etkili sonuçlar verdiğini görebilir. Temizliğin ardından çok kuru cilde sahip kişiler isterlerse Tiyrus doğal nemlendirici ile bakımı tamamlayabilir. Bitkisel gül sabunu temizlik etkisi yapar, gül sabunu göz altı morlukları için etkili değildir. Temizliğin ardından göz altı morluğu sorunu varsa gül suyu tonik olarak kullanılabilir. 

Siz de doğal gül sabunu arıyorsanız, direkt gül tarlalarından geleneksel yöntemlerle işlenerek hazırlanan Tiyrus gül sabunu ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bitkisel gül sabununu hemen Tiyrus.com.tr adresinden sipariş verebilirsiniz.  

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.