Tiyrus Cilt Tazeleyici Masaj Yağı 100 ml.
Tiyrus Cilt Tazeleyici Masaj Yağı 100 ml.
Tiyrus Cilt Tazeleyici Masaj Yağı 100 ml.
Tiyrus Cilt Tazeleyici Masaj Yağı 100 ml.
Tiyrus Cilt Tazeleyici 100 ml. Masaj Yağı
Tiyrus Cilt Tazeleyici 100 ml. Masaj Yağı
Tiyrus Cilt Tazeleyici 100 ml. Masaj Yağı

Tiyrus Cilt Tazeleyici 100 ml. Masaj Yağı (86820559844228)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $30.20(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 1

 

 

:

Günün tüm yorgunluğunu bedeninizden alacak rahatlatıcı bir masaj ister misiniz? Masajın rahatlatıcı etkisi yalnız hareketlerden değil, aynı zamanda masaj ürününden gelir. Doğru masaj yağı seçimi; cildin bakımına, masajın keyfini artırmaya yardım eder. Siz de cilt metabolizmasını hızlandırırken rahatlatacak, hayatınıza huzur ve keyif katacak masaj yağını Tiyrus’ta bulabilirsiniz.

Tazeleyici Masaj Yağı 50 ml İçeriği

Tiyrus Tazeleyici Masaj Yağı içerisindeki zeytinyağı ile cildi beslerken gül yağı ile rahatlatıcı etki sunar. Biberiye, cilt metabolizmasını hızlandırırken ylang ylang, huzur etkisini pekiştirir. Itır, kimyon, sedir ağacı, portakal kabuğu yağı içeriği cildin huzurla dinlenmesinin garantisidir. %100 doğal içerikli yağ karışımını dilediğiniz an kullanarak hayattan daha çok keyif alabilirsiniz.

Tiyrus Tazeleyici Masaj Yağı Özellikleri

  • İçerisindeki doğal yağlar, kasların rahatlamasına yardım eder.
  • Cilt metabolizması hızlanır.
  • Kadın ve erkekler kullanabilir.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • Yağ içeriği cildi doyasıya besler.
  • Yorgunluk hissinin dindirilmesine yardımcıdır.
  • Masaj yağı, derin bir uykuya hazırlayıcıdır. Daha dinç uyanmaya destek olur.

Tiyrus Tazeleyici Masaj Yağı Nasıl Kullanılır?

Tazeleyici masaj yağı hem profesyonel hem de amatör masaj severler tarafından kullanılabilir. Temiz cilde dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Tüm beden için rahatlıkla kullanılabilir. Yıkanarak kolaylıkla temizlenen yağ uygulanırken ciltte hafif yanma, karıncalanma hissetmek doğaldır. His rahatsız edici düzeyde değildir. Açık yara üzerine uygulanmamalıdır.

Siz de Tiyrus Tazeleyici Masaj Yağı ile en zorlu günlerin ağırlığını üzerinizden kolaylıkla atabilirsiniz. Stres nedeniyle kasılan bedeninizi, tutulmaları, yorgunluğu masaj yağı ile yapacağınız kısa bir seans sonucu rahatlayabilirsiniz. Özel masaj yağını Tiyrus üzerinden zaman kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.