Tiyrus Cesur Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Cesur Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Cesur Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Cesur Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Cesur Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Cesur Oud 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Cesur Oud 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Cesur Oud 6ml. Esansiyel Yağ (8682059840664)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $16.89(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10

 

 

:

Adalet timsali duruşu, iktidar sahibi özelliği, cesareti ve cazibesi ile örnek olan erkeklerin tercihi Cesur Oud.  Güçlü ve kendinden emin erkekleri tanımlayan Cesur Oud kokusu, cesaret, romantizm, güç ve güven sunan esintisiyle adeta mest ediyor. Otoritenin simgesi olan Tiyrus Cesur Oud, açılış notaları ile tende saatler sürecek özel bir yolculuğun başlangıcını yapıyor. Doğal esansları ile nostaljik bir rüzgar getiren koku, cam şişe ile romantizmin zarafetini göz önüne seriyor.

Formülünde yer alan oud ile otorite etkisi yaratan, paçuli ve sedir notalarıyla odunsu temasını güçlendiren özel tasarım koku; karamel, safran, manolya, misk ve yanık vanilyanın etkisiyle iz bırakanlar arasına adını yazdırıyor. Cesareti, gözü karalığı ve hırsıyla dünyaya meydan okuyan, zekası ile kendine hayran bırakan erkeklerden ilham alan özel tasarım kokuya hem günlük hem de gece kullanımlarınızda yer verebilirsiniz. Günün her saatinde, işte, özel davetlerde, romantik yemeklerde tercih edilebilen kullanışlı koku esansı ile baş döndüren karizmatik duruşunuzu imzanız haline getirebilirsiniz.

Cesur Oud kokusu ile sevdiğiniz erkeğe unutulmaz bir hediye alabilir veya kendiniz için seçeceğiniz bu özel kokuyla çekiciliğinizi benzersiz kılabilirsiniz. Cesur Oud kokusunun hem yağ hem de parfüm formları bulunuyor.  Siz de ürünü sepete atarak hemen sipariş verebilir, daha fazla beklemeden cesur erkeklerin kokusunu zahmetsizce koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Tiyrus imzalı Cesur Oud kokusu, romantik, otoriter ve karizmatik erkeklerin kokusu olarak tanımlanıyor. Siz de Cesur Oud parfüm ve yağı hemen satın alabilirsiniz.

Cesur Oud yağı, 6 cc’lik şişelerde bulunuyor. Esansiyel yağ şah damarının üzerine sürülerek kullanılıyor. Koku ortalama 8 ile 14 saat kalıcılık vadediyor.

Üst nota: Hindistan cevizi, Müge, Üzüm

Orta nota: Karamel, Safran, Manolya, Yanık vanilya

Alt nota: Oud, Sedir, Agarwood, Paçuli

Benzer Ürünler