Tiyrus Bilgelik Tütsüsü
Tiyrus Bilgelik Tütsüsü

Tiyrus Bilgelik Tütsüsü (Tütsü3)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $5.11(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 21
:

 

 

 

Bilgeliğin kokusu, Tiyrus bilgelik tütsüsü ile evlerinizde, iş yerlerinizde…  Çalışma odalarınızda, iş yerlerinizde, huzur ve sakinlik arzu ettiğiniz tüm yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz bilgelik tütsüsü, sizlere erdemli bir yaşamın huzurunu armağan ediyor.

Bilgelik tütsüsünün içinde, doğal lavanta ve okaliptus özleri yer alıyor. Tütsünün içinde yer alan lavantalar, Tiyrus’un kendi bahçesinden toplanıyor ve özenle hazırlanıyor. Tiyrus’un tüm tütsülerinde olduğu gibi bilgelik tütsüsünde de kimyasal ve tarım ilacı yer almıyor. Tamamen doğal içerikli ürünlerle, oda kokulandırmanın, tütsü yakmanın en doğal halini keşfedebilirsiniz.

Bilgelik için tasarlanan tütsünün içeriklerinin lavanta ve okaliptus olması tesadüf değil. Eski medeniyetlerde komutanların, imparatorların, kralların taçları, okaliptustan yapılırdı. Okaliptusun bilgelik enerjisi verdiğine inanılırdı. Ayrıca boğaz çakrasının bitkisi olan okaliptusun havadaki mikrobu kırdığı da biliniyor. Lavanta ise huzur ve sakinlik veriyor. İki bitkinin gücünü bir arada sunan bilgelik tütsüsü ile siz de bilgeliğin sakinliğine, ihtiyaç duyduğunuz her an sahip olabilirsiniz. 

İçerideki havanın değişmesi, ateş elementinin havayla dengelenmesi, enerjinin yenilenmesi için tütsü yaktıktan sonra, 5 dakika kadar camları açabilirsiniz. Bilgelik enerjisini yaşam alanlarınıza getirecek bu doğal tütsüyü Tiyrus avantajlarıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler