Tiyrus Biberiye 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Biberiye 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Biberiye 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Biberiye 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Biberiye 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Biberiye 10 ml. Uçucu Yağ
Tiyrus Biberiye 10 ml. Uçucu Yağ

Tiyrus Biberiye 10 ml. Uçucu Yağ (8682059843849)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $10.49(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

 

 

 

:

Biberiye Yağı Eski medeniyetlerden, kadim kültürlerden bu yana insanların günlük yaşamlarında sıklıkla kullandığı biberiyeler, hem yağ hem de bitki suyu şeklinde tercih edilebiliyor. 

Tarihte Bizanslı askerlerin savaşa giderken vücutlarını kafuru ve biberiye yağı ile ovduğu biliniyor. Kan akışının hızlanması, ruhlarının korunması, askerlerin zafer kazanmaları için tercih edilen doğal biberiye yağı uygulamasının onların başarısına yardımcı olduğuna inanılıyor. Mitolojide savaş tanrısı Ares’e sunulan yağlar arasında yer alan organik biberiye yağı, Bizans Kralı (bilge) Leo kutsal Cuma’da Ayasofya’ya gelirken de kullanılıyor. Atının ayaklarına dökülen biberiye yağlarının hem kralı hem de atı kutsadığına inanılıyor. 

Biberiye Yağı Kullanımı

15 metrekareye 2 damla biberiye uçucu yağı kullanarak havadaki mikropları öldürebilirsiniz. Biberiye yağı buhurdanlık veya tealight içinde kullanılabiliyor. Eğer ikisi de yoksa bir pamuğu sıcak su ile nemlendirdikten sonra üzerine iki damla biberiye yağı damlatabilirsiniz. 

 

Biberiye yağı faydaları ve kullanımı ile Tiyrus’un en sevilenleri arasında yer alıyor. Kullanıcılar biberiye yağı etkilerinin yanında mis kokusundan da memnuniyet duyuyor. Biberiye yağı fiyatı, ürünün içeriğine, paketinin gramajına, hazırlanma yöntemine, biberiye yağının organikliğine göre değişiyor. Tiyrus biberiye yağı almak isteyenlere, fiyat kalite dengesini sağlayan organik ürünlerle yanıt veriyor. Organik biberiye yağı, katkısız içeriği ve Tiyrus güvencesiyle evlerinize geliyor. Siz de biberiyelerin geleneksel faydalarından yararlanmak, bakımda kullanmak için hemen sipariş verebilirsiniz. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler