Tiyrus Bayan Afro 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Bayan Afro 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Bayan Afro 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Bayan Afro 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Bayan Afro 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Bayan Afro 60 ml. Extrait de Parfum
Tiyrus Bayan Afro 60 ml. Extrait de Parfum

Tiyrus Bayan Afro 60 ml. Extrait de Parfum (8682059841913)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $34.32(KDV Dahil)

 

 

:

Yaşadığınız aşkların gizli heyecanlarını yeniden uyandıracak bayan afro koku, geceler boyu durmadan söyleyeceğiniz bir şarkı gibi alışkanlık yaratıyor. Şehvetin kokusunu şişeleyen esans, küllenen aşkları alevlendiriyor, yalnızlara yeni aşkların müjdesini veriyor.

Yaz aşklarının heyecanını, ilk aşkın hevesli merakını, vazgeçilemeyen tutkunun gizemli dokunuşlarını anımsatan Tiyrus bayan parfüm ve yağ, cazibeli bir aksesuar gibi kadının teninde hayat buluyor.

Topuklu ayakkabı, kırmızı ruj gibi çekici bir aksesuar olan koku, teninizin ikliminde serinleyerek hafif bir esintiyle erkeklerin sarp kıyılarına vuruyor. Formülündeki kırmızı meyvelerle vahşi doğasını henüz açılışında sunan afro etkili bayan koku, dişiliği sembolize ediyor. Sulu kırmızı meyvelerin lezzeti aroması, doğanın cömertliğini koruyarak bedeninize ahenkle yayılıyor.

Gizli bahçeleriniz yabani meyvelerin çarpıcı kokusu ile donanırken, benzersiz koku teninize adeta incecik bir zincir gibi zarafetle dolanıyor. Sakura ve siyah orkidenin egzotik notalarını mavi irisin çekiciliği ile harmanlayan koku, çilek kokusunun cezbedici etkisiyle vahşi doğasını evcilleştiriyor. Koku sayesinde içinizdeki tutku dolu kadını ortaya çıkarabilir, onun ruhuna hitap eden seksi nüanslarla arzu uyandırırken, floral özlerin etkisiyle şefkatli bir kucağın sıcaklığını sunabilirsiniz. İçinde hem kara kışı hem de sıcak yazı, dişi bir kadını ve masum bir kız çocuğunu bulunduran kadınların seçimi olan afro etkili koku, teninizde dört mevsimle tanışacak erkekleri çağırıyor. Genç ve kendini genç hisseden kadınların kokusu, romantizm özleminizi dindirmeye hazırlanıyor. Çekici bir bakışın, şehvetli bir dokunuşun yerini alabilecek etkili sillage, bayan afro ürününde yer alıyor. Sadece yanından geçerek bir erkeğin başını döndürebilir, kokunuzla onu aşka davet edebilirsiniz. Aşk oyunlarını seven kadınlara en cesur eli sunan bayan kokusu, kullanıcılarına özgüven de kazandırıyor.

Çiçek kokuları ile gizemli temasını güçlendirirken, kadınlara sahip oldukları kadınsal güdüleri hatırlatıyor. Sevilmek isteyen, aşkla var olan kadınların seçimi olan afro koku, Tiyrus imzası ile raflarda yer alıyor. Gündüz ve gece kullanılabilen kokuyu gün boyu teninizde taşıyarak enerjinizi yüksek tutabilir, yeni aşklara kapı aralayabilirsiniz. Gecelere sığmayan aşklara merhaba diyebilir, unutulmayacak anılarla güneşi selamlayabilirsiniz. 60 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Bayan Afro parfüm, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Tene sıkılarak kullanılan Bayan afro parfüm, boyun, bilekler ve şah damarı gibi vücudun ısı yayan bölgelerinde daha iyi koku yayıyor.

Üst Nota:Kırmızı Meyveler,Yaban Mersini,Çilek

Orta Nota:Sakura,Siyah Orkide,Pudra ​

Alt Nota:Vanilya,Silhat,Zencefil