Tiyrus Atlantis 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Atlantis 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Atlantis 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Atlantis 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Atlantis 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Atlantis 6 ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Atlantis 6 ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Atlantis 6 ml. Esansiyel Yağ (8682059843597)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $16.89(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 8

 

 

:

Atlantis Yağ

Onun kokusunda sır, gizem, bilinmezlik ve esrarengiz çekicilik var. Masalların başkenti olan Atlantis’i kokunuza yansıtmak, her nefeste bin yıllar öncesinden gelen bir mirası anımsamak ister misiniz? Yağ kompozisyonu içindeki her nota, doğadan gelen etkisi ve kalıcılığıyla teninizde bir mücevher gibi parlıyor.

Atlantis Adasının Hikayesi Nedir?

Ada, milattan binlerce yıl öncesinde Atina’yı fethetmeye çalışan ancak bir gecede okyanusun derinlerine batan bir uygarlığın adresi oluyor. Gerçekten adanın var olup olmadığı bilinmiyor. Kimileri Atlantis adasının Platon’un politik teorisini açıklamak için Atlantis’i örneklediğini ve uydurduğunu iddia ederken kimileri ise adanın Atlas Okyanusu’nun dibinde gün yüzüne çıkarılmayı beklediğini iddia ediyor. Orta Doğu’da, Avrupa’da kadim uygarlıklarda hikayesi dilden dile dolaşan Atlantis, zengin ve soylu halkıyla bin yıllardır unutulmayan bir efsanenin karşılığı… Kentin güzelliği efsanelerle dilden dile dolaşırken bir masal kentini andıran Atlantis, bugün hala gizemini koruyor. 

Tiyrus Atlantis Yağ Hangi Özlerden Oluşuyor?

Tiyrus Atlantis, içinde osmantus, apple brandy, vetiver, frenk üzümü ve labdanum özlerini bulunduruyor. Tarihi medeniyetler kadar eski olan özler, bu özel kompozisyonda buluşuyor. Atlantis’in anısını onurlandıracak kadim koku, esintisi ile sizi bin yıllar öncesine götürecek kadar gizemli. Tiyrus Atlantis, geçmişin mirasını su yüzüne çıkarırken bir yandan da günümüzün kentli kadın ve erkeklerinin zevklerine hitap ediyor. Bugün birçok parfümde kullanılan notalar, ilk kez bu denli cesur bir kompozisyon içinde buluşarak eşsiz bir aroma oluşturuyor.

Tiyrus Yağ Nasıl Kullanılıyor?

Tiyrus Atlantis esans, 6cc’lik cam şişelerde sunuluyor. Roll on başlıklı küçük şişeler içinde adeta bir hazine saklıyor. Kolay sürülen ve tende kalıcı etki bırakan yağlar, 8-14 saat kalıcılık vadediyor. Boynunuza, şah damarı üstüne bir damla sürdüğünüzde kokunun gün boyu size eşlik ettiğini duyabilirsiniz. Küçük şişe evde, iş yerinde, arabanızda her yerde sizinle, kolaylıkla taşınarak dilediğiniz an kullanımınızı bekliyor. Bir şişe, ortalama 3-4 ay yeterli geliyor.

Siz de hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği Tiyrus Atlantis yağ karışımını hemen sipariş verebilir, gizemli ve etkili kokuya zaman kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Üst nota: Apple brandy, Frenk üzümü

Orta nota: Huş ağacı, Kekik Yasemin, Selluka

Alt nota: Osmantus, Vetiver, velabdanum, Kakule, Black safran 

Benzer Ürünler