Tiyrus Amouage 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Amouage 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Amouage 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Amouage 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Amouage 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Amouage 6ml. Esansiyel Yağ
Tiyrus Amouage 6ml. Esansiyel Yağ

Tiyrus Amouage 6ml. Esansiyel Yağ (8682059840398)

Marka : Tiyrus
Fiyat : $20.97(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 16

 

 

:

Işıklar yandı! Sahnede, tüm ışıkları üzerinde hissetmek isteyen “o” kişilerin kokusu Amouage, kendinizi özel hissetmenize yardımcı oluyor. Saygıyı, ilgiyi ve üzerindeki gözleri hak edenlerin kokusu olan tasarım parfüm, risk almayı sevenler için dikkat çekmeyi garantiliyor. Her farklılığın cesaret gerektirdiğinin bilinciyle kullanılan ve cesur esintisi ile ilgi odağı olunmasına imkân veren koku, fark edilmek için sırasını bekleyenlerin amansız mücadelesine mutlu bir son veriyor.

Platonik aşıkları, liderlik ruhunu öne çıkarmak isteyenleri, kalabalıkta bile ayırt edilebilecek o mükemmel auranın hayalini kuranları memnun edecek olan Amouage parfüm, formülünde dikkat çekici pek çok farklı nota bulunduruyor. Kakulenin ilgi uyandıran etkisi ile açılan koku derinin keskin mizacıyla “ben buradayım” diyor. Sandalın gizemi, paçulinin odunsu teması ve nerolinin gün ışığı kadar renkli aromasıyla adeta soru işaretleri doğuran parfüm, labdanum, amber, oud, maun, agarwood ve bergamod ile seçkin kompozisyonuna nokta koyuyor.

Koku gurmelerinin tercihi olan Amouage parfüm, seçkin burunlarda görkemli bir koku şöleni yaratıyor. Tam anlamıyla gurme koku sevenlerin seçimi olarak ayırt edilen parfüm, ayrıcalıklı zevklere sahip kişilerin gözdesi oluyor. Elit kimliği, sınır tanımayan kişiliği ile öne çıkan kişilere alınabilecek en özel hediyelerden biri olan Amouage kokusu, standartlıktan çok uzak esintisi ile fark edilmek isteyenleri öne çıkarıyor.

İlgi çekmeyi seven Aslan, İkizler ve Koç gibi burçların gözdesi olan koku, silik bir gölgeyi netleştirir gibi kayıp siluetinizi belirgin bir kimlik haline getiriyor. Tiyrus imzalı olan Amouage parfümü, bakışların cazibesi ile kendini var hisseden, tüm odak üzerindeyken seçimlerinden haz alan, yaşamı göz önündeyken anlamlandıran kişilere aradıkları mutluluğu bağışlıyor. Kişilerin kendini keşfetmesine imkan tanıyan gurme parfüm, seçkin tenlerde ruhuna beden bularak ayrıcalıklı kokusunu tüm hücrelerinize yayıyor.

Gramajı 6 cc dır.

Benzer Ürünler