Tapputi

Tapputi

75.00 TL 75.00 TL
Ürün Kodu:4898

Tapputi 6 ml.

Adet

Taputti Yağ:

   Dünyanın bilinen ilk koku üreten kadın kimyageri Tapputi-Belatekallim'den adını alan bu eşsiz koku, gurme burunların beğenisini topluyor. Dünyanın dört bir yanından toplanan değerli özlerle farklılaşan yağ kompozisyonu, sizi Mezopotamya'nın bereketli vadilerine çağırıyor. Günümüzden 4000 yıl önce Mezopotamya'da yaşayan ve Babil krallığına koku üreterek hizmet eden ünlü kimyagerin adıyla anılan yağ karışımı, binlerce yıllık bir hazinenin değerini kokusuna yansıtıyor.

   Tapputi ile tanışmak, asırlar öncesinden gelen bir sihirle buluşmak gibi. Geçmişin asaleti, gizemi ve bereketi ile bugünü yansıtan Tapputi yağ içinde, iris çiçeği, safran özü, labdanum, vetiver, biber, beyaz misk, reçine, akgünlük yer alıyor. İçinizdeki mistik enerjiyi açığa çıkaracak özel koku, safranın baharatlı dokusunu beyaz miskin kışkırtıcı aroması ile harmanlıyor. Reçinenin hafif tatlı tonları vetiverin odunsu esintisi ile tamamlanıyor. Ruhunuzu arındıracak bu egzotik esintiyle, Mezopotamya'nın gizemini duyumsayabilirsiniz. Yüzlerce hikayenin anlatıldığı bu toprakların mistik efsanelerini kokuya hapseden Tapputi ile insanlık tarihinin köklerine uzanabilirsiniz. 

   6cc'lik özel şişelerde kullanıcılara sunulan, Tiyrus'un özel tasarımı olan yağ, her an her yerde size eşlik edebiliyor. Çantanızda, aracınızda hatta cebinizde taşıyabileceğiniz roll on şişe, her gün kullanımda dahi 3-4 ay kullanılabiliyor. Günde bir kez, şah damarı üzerine bir damla sürülen karışım, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık gösteriyor. Kokunuz gün boyu dalga dalga teninizden yayılıyor.

   Siz de Tapputi yağ karışımını tamamen doğal içeriği ile hemen Tiyrus'tan sipariş verebilirsiniz.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.