Sandal

Sandal

80.00 TL 80.00 TL
Ürün Kodu:4922

Sandal 120 ml.

Adet

   Kadim kültürlerde ölümsüzlüğü, ebedi yaşamı sembolize eden sandal ağacı, tüm mistik esintisiyle evlerinizde. Dünyanın dört bir yanında, eski medeniyetlerce hoş kokusu ile kutsal addedilen sandal ağacı, Eski Mısır’da mumyalama ayinlerinde kullanılıyordu. Hindistan’da kutlamalarda yakılan sandal ağacı tütsüsü, şaman ayinlerinde ise kötü ruhları kovduğuna inanılarak ateşe atılıyordu. Kadim kültürlerden bugüne, insana huzur veren etkisi ve hafif kokusu ile hala kullanılmaya devam edilen koku, Tiyrus ile şişelenerek evlerinize ulaşıyor.
 
   Tiyrus sandal ağacı oda kokusu, gerçek sandal ağacı özleri içeren formülü ile ruhunuzu şifalandırıyor. Sandal ağacı kokusunun öz güven geliştirdiğine ve güç uyandırdığına inanılıyor. Sandal ağacı oda parfümü, çalışma odası, iş yerleri, toplantı odası ve oturma odalarında özellikle kullanılıyor. Odunsu kokusu ile oldukça etkileyici olan sandal ağacı parfümü, derin bir nefesle ruhunuza dokunuyor.
 
   Hafif tatlı ve odunsu kokudaki parfüm, günümüzde mumlarda, tütsülerde de sıklıkla kullanılıyor. Meditasyon yapanların özellikle tercih ettiği oda kokusu, düşüncelerde konsantrasyon edinmeyi kolaylaştırıyor, liderlik duygusunu tetikliyor. Hindistan’da üçüncü gözün açılmasına yardımcı olduğuna inanılan sandal ağacı, sezgilerin kuvvetlenmesini kolaylaştırıyor. Sandal ağacı kokusunun, geçmiş ile ilgili bağlantısını koparamayan, geçmişte yaşayan insanların hayatlarında yeni bir sayfa açma motivasyonu yarattığına inanılıyor.
 
   Kadim kültürlerden bu yana şifa dağıttığına inanılan, modern dünyada sağladığı konsantrasyon ve yaydığı hoş koku ile hala kabul gören sandal ağacının esintisine siz de evlerinizde, iş yerlerinizde yer verebilirsiniz. Kalbinizi ısıtacak, sezgilerinizi güçlendirecek kokusu ile sandal ağacı oda parfümünü çalışma alanlarınızda kullanabilirsiniz. 120 cc’lik şık şişesinde bambu çubuklarla beraber sunulan parfüm, 6 haftaya kadar hoş koku yayıyor. Siz de Tiyrus sandal ağacı oda kokusunu hemen sipariş verebilirsiniz.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.