Papi

Papi

65.00 TL 65.00 TL
Ürün Kodu:4890

Papi 6 ml.

Adet

   Çiçeklerle dolu bir manzaranın içinde kendinize yer açın. Düş bahçelerinin kokusunu şişeleyen Papi yağ, içerisinde doğal çiçek özleri bulunduruyor. Tamamen bitkisel içeriği ve yoğun formu ile öne çıkan yağ, her nefeste sizi o çiçek bahçesinde yürüyüşe çıkarıyor.
 

   İçerisindeki doğal çiçek özleri sayesinde hafif tatlı bir aroma edinen yağ karışımı, özenli bir kompozisyonun ürünü. Çiçeklerden özenle toplanan yağlar, uzman ellerde birleştirilerek Papi yağ karışımını oluşturuyor. Sıradan esanslar gibi değil, içerisinde seyreltilme için kullanılan herhangi bir kimyasal yer almıyor.


   Papi, özellikle sevdiklerine koku hediye almak isteyen ancak seçim yapmakta zorlananların tercihi oluyor. Herkesin beğenisini kazanan iddialı ancak risksiz kokusu ile çok iyi bir hediye alternatifi olan Tiyrus Papi, 6cc’lik şişesinde, şık kutusunda alıcılarına ulaşıyor. Roll onlu şişe kolay sürüş deneyimi sunuyor. Günde bir kez, şah damarı üstüne, bir damla halinde sürülen yağ karışımı, tene göre 8 ile 14 saat arasında kalıcılık gösteriyor. Tek bir damla ile tüm vücuda yayılan ve dalga dalga çevreden de hissedilen bu benzersiz yağ, her gün kullanıldığında dahi 1 şişesi ile 3-4 ay kullanıcılara yetiyor.


   Kır çiçeklerinden bir taç saçlarınızı tarıyor gibi… Düşlerinize layık, kendinizi huzurlu bir uykunun eşinde hissedeceğini çiçek kokuları, ruhunuzu okşamaya hazırlanıyor. Siz de Papi yağ ile hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecek bir kokuya kavuşabilirsiniz. Floral kokulu papi yağı Tiyrus ayrıcalıkları ile hemen sipariş vermek için ürünü sepete atmanız yeterli. Zaman kaybetmeyin, düş bahçelerinizi adımlayın.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.